Главная » Сходи з Рахни-Полівського граніту (Львів, 2012)

Монтаж сходів з Рахни-Полівського граніту

Сходинки з сірого граніту Pantera Grey

Солідні і статусні гранітні сходи, саме такими їх хотіли бачити в компанії «Транс-Сервіс», в місті Львів. З цим нелегким завданням на відмінно впорався граніт від торгової марки «Pantera Grey» або, як його ще називають Рахни-Полівський граніт. Цю назву Рахни-Полівський граніт отримав за місцем розташування кар’єру, де його добувають, біля села Рахни, на території України.

Даний проект сходового маршу мав нестандартне конструкторське рішення. На етапі проектування було вирішено зробити оптичну ілюзію, при якій, внутрішні сторони сходового маршу гранітних сходів представляли б собою овальну форму, замість звичної прямокутної. Також, для поліпшення естетичних і ергономічних властивостей сходового маршу, було прийнято рішення змістити нижній кут підсходинки. Реалізація такого конструкторського задуму поставила ще одну дуже складну, але цікаву задачу по облицюванню нестандартних сходових маршів.

Для точного збігу задніх і передніх точок сходини з підсходиною в гранітних сходах, були виготовлені професійні лекала – спеціальні шаблони, зняті по кожній типовій сходині.

Всього, в даному проекті було облицьовано 6-ть сходових маршів, з 1-го по 4-ий поверх. У кожному гранітному сходовому марші 15 сходин. Комплект деталей для облицювання сходових маршів включав в себе готові вироби для сходин, підсходин, чобітка, плит для міжповерхових майданчиків і плінтусів, виготовлених з граніту «Pantera Grey».

ДетальКількість, шт
Сходи гранітні поліровані90
Підсходина гранітна полірована90
Плитка гранітна полірована32
Чобіток гранітний полірований90
Плінтус гранітний полірований12

Вартість 1 м2 даного проекту склала – 146$. Загальний обсяг облицювальних робіт – 84 м2.

Облицювання сходів складного сходового маршу з граніту «Pantera Grey»

Нестандартні розміри елементів бетонної основи сходів, вимагали від нас нестандартних і творчих рішень по облицюванню гранітом сходин та підсходин. Виготовлення та використання спеціальних лекал для зняття точних розмірів допомогло уникнути труднощів при монтажі готових виробів. Місце збігу проступня і нахилена підсходинка викликало найбільші незручності при облицюванні сходів гранітом «Pantera Grey». Але розміри, зняті за допомогою спеціально розроблених лекал, дали можливість швидко і якісно встановити весь комплект деталей, в тому числі і складні вузлові з’єднання гранітної сходини з підсходинкою.

При монтажі гранітних сходів, і всього комплекту виробів в цілому, використовувалися спеціальні професійні матеріали. Готовий комплект деталей з граніту укладався на бетонну основу, попередньо оброблену адгезивною ґрунтовкою глибокого проникнення. В якості сполучного матеріалу, між бетонною основою сходів і гранітними сходами використовувався цементно-полімерний клей. Щоб виключити появу цементних плям на поверхні граніту, шви, утворені між змонтованими сходинами з граніту, були оброблені спеціальним поліуретановим герметиком Sikaflex-11. Застосування високоякісних матеріалів при монтажі гранітних сходів дозволяє нам бути впевненими в якості нашої роботи.

Креслення складального вузла гранітних сходів

Контраст кольорів в інтер’єрі: полірований сірий граніт «Pantera Grey» на матовій білій фактурі

Контраст кольорів в інтер’єрі використовувався завжди там, де основним творчим завданням було висловити індивідуальність і підкреслити смак його власника. Компанія «Транс-Сервіс» є не тільки високим професіоналом у своїй галузі діяльності, вона також володіє винятковою індивідуальністю. Щоб підкреслити її особливий статус і грунтовність намірів через інтер’єр, ми використовували темно-сірий гранітний камінь торгової марки «Pantera Grey». Темно-сірі гранітні сходи зі світлими вставками, укладені на бетонну основу сходового маршу, вигідно виділяються на тлі білої матової стіни, створюючи глибокий контраст кольору. Поліровані гранітні сходинки були виконані з 3 мм фаскою. Така ж фаска була використана на гранітному чобітку і плінтусах, що йдуть уздовж стін. Стики між елементами деталей, крім обробки герметикам Sikaflex-11, також обробляються затиркою MAPEI, доповнюючи весь образ і формуючи остаточний гарний зовнішній вигляд сходового маршу.

Вид сходових маршів з Рахни-Полівського граніту в розрізі
Розміри гранітних сходів і сходового майданчика

Відповіді на типові запитання

Call Now Buttonпозвонить в GRANEX