Головна » Сходи з Рахни-Полівського граніту (Львів, 2012)

Монтаж сходів з Рахни-Полівського граніту

Сходинки з сірого граніту Pantera Grey

Солідні і статусні гранітні сходи, саме такими їх хотіли бачити в компанії «Транс-Сервіс», в місті Львів. З цим нелегким завданням на відмінно впорався Рахни-Полівський граніт. Цю назву він отримав за місцем розташування кар’єру, де його добувають, біля села Рахни, на території України.

Даний проект сходового маршу мав нестандартне конструкторське рішення. На етапі проектування було вирішено зробити оптичну ілюзію, при якій внутрішні сторони представляли б собою овальну форму, замість звичної прямокутної. Також, для поліпшення естетичних і ергономічних властивостей, було прийнято рішення змістити нижній кут підсходинки.

Для точного збігу задніх і передніх точок сходинки з підсходинкою, були виготовлені спеціальні монтажні шаблони – лекала.

Всього в даному проекті було облицьовано 6-ть сходових маршів, з 1-го по 4-ий поверх. У кожному марші 15 сходин. Комплект для облицювання включав в себе готові вироби сходин, підсходин, чобітка, плит для міжповерхового майданчика і плінтусів, виготовлених з граніту «Pantera Grey».

ДетальКількість, шт
Сходини90
Підсходина90
Плитка32
Чобіток90
Плінтус12

Вартість 1 м2 даного проекту склала – 3700 грн (120 €). Загальний обсяг облицювальних робіт – 84 м2.

Складний монтаж елементів сходів з гранітного каменю «Pantera Grey»

Нестандартні розміри елементів бетонної основи сходів вимагали від нас таких же неординарних рішень по її облицюванні. Виготовлення та використання лекал для зняття точних розмірів елементів допомогло нам уникнути труднощів при подальших роботах. Комплект деталей укладався на бетонну основу, попередньо оброблену адгезивною ґрунтовкою глибокого проникнення. В якості сполучної сировини між підставою і деталями з каменю використовувався цементно-полімерний клей. Щоб виключити появу цементних плям на поверхні готового виробу, шви, утворені між змонтованими частинами, були оброблені спеціальним поліуретановим герметиком Sikaflex-11.

Креслення складального вузла гранітних сходів

Полірований сірий граніт «Pantera Grey» на матовій білій фактурі

Контраст кольорів в інтер’єрі використовувався завжди там, де основним творчим завданням було висловити індивідуальність і підкреслити смак його власника. Компанія «Транс-Сервіс» є не тільки високим професіоналом у своїй галузі діяльності, вона також володіє винятковою індивідуальністю. Щоб підкреслити її особливий статус і грунтовність намірів через інтер’єр, ми використовували мінерал темних відтінків. Темно-сірі проступи зі світлими вставками на тлі білої матової стіни створили глибокий контраст кольору. Поліровані гранітні сходинки були виконані з 3 мм фаскою. Така ж фаска була використана на чобітку і плінтусах, що йдуть уздовж стін. Стики між елементами, крім обробки герметикам Sikaflex-11, також обробляються затиркою MAPEI, доповнюючи весь образ і формуючи остаточний гарний зовнішній вигляд сходового маршу.

Вид сходових маршів з Рахни-Полівського граніту в розрізі
Розміри гранітних сходів і сходового майданчика

Відповіді на типові запитання

Call Now Button