Головна » Стільниця з граніту «Skifiya Gold» — Одеса, 2014

Стільниця у ванну з граніту Skifiya Gold

Часто ми стаємо перед вибором: яка стільниця з каменю буде довговічніша – з мармуру або граніту?

Відповідь потрібно шукати в області фізичних характеристик того каменя, з якого ми хочемо зробити головну прикрасу нашої кухні.

  1. Слід знати наступне при виборі каменя для стільниці: твердість каменю за шкалою Мооса: для мармуру: 3,5 – 5; для граніту: 7-8. Це означає що мармур можна подряпати гранітом або піском, граніт навпаки – мармуром подряпати не вдасться. Відповідно: стільниця з каменю виконана в граніті буде набагато довше зберігати первісну поліровку. При цьому Ви не будете хвилюватись за те, що б випадково Ви або Ваші діти не зробили подряпину на шалено-гарному предметі.
  2. Водопоглинання матеріалу, з якого буде виготовлена ​​стільниця з каменя. Показник водопоглинання для мармуру: 1-2%, для граніту 0,1 – 0,5%. Всі ми знаємо, що стільниця – річь яка постійно піддається впливу води, та речовин, які в ній розчинені: луга, солі, органіка. Всі ці складові будуть проникати у мікропори та мікротріщини матеріалу, з якого виготовлена ​​стільниця з каменя. Поступово, верхній шар буде насичуватись чужорідними для каменя речовинами – руйнуючи його. Це призведе до втрати блиску, і ще більшої пористості. Стільниця, виконана з граніту, по-суті в 10 раз !!! менше поглинає воду, а отже її довговічність набагато більше.
  3. Застосування органічних заповнювачів при виробництві матеріалу з якого буде виготовлена ​​стільниця з каменя. Мармур – матеріал пористий, і для додання йому ідеальної поліровки виробники змушені застосовувати різні полімерні смоли для заповнення поверхневих пустот. Як будуть себе вести ці полімери через декілька років експлуатації під впливом води, температури і луги – питання відкрите. Граніт має мінімальну кількість пор, тому при виробництві з нього готових виробів ми не використовуємо органічних смол, що значно підвищує довговічність полірованої поверхні.
  4. І найцікавіше – в Україні ціна гранітної стільниця приблизно в півтора рази! менше ціни аналога з мармуру. Наприклад: представлена ​​тут кутова стільниця з каменю Skifiya Gold шириною 60 см має загальну довжину – 3,2 метра, при цьому ціна готової стільниці з цього каменю – всього 160 $ за 1 м.п.

Додатково Ви можете замовити монтаж та доставку в будь-яку точку України. Готова стільниця з каменя транспортується в будь-яку точку України в вертикальному стані в надійній дерев’яній палеті, і страховці на всю вартість виробу – що вберігає від неприємних сюрпризів.

Call Now Button