Бруківка галтована з Корнинського граніту (10×10×3 см)

640 грн

Вартість вказана за м²

Доступно за замовленням

Артикул: 10007 Категорія:

Пилено-колота, згодом галтована гранітна бруківка товщиною 30 мм з Корнинського родовища — відмінне архітектурне рішення для втілення атмосфери старого міста за гранично комфортною ціною. Як прямі виробники бруківки, поділимося досвідом, як ми її виробляємо:

  • Насамперед доставляємо до себе на виробництво блоки з Корнинського гранітного кар’єру. Як правило, це блоки коричневого, червоно-чорного відтінків. Розпилюємо їх на сляби товщиною 20 см на великих каменерізних верстатах.
  • На другому етапі ці масивні плити розрізаємо на смуги товщиною 30 мм і висотою 200 мм.
  • Потім, за допомогою каменекольного гідравлічного преса, розколюємо смуги граніту на бруківку розміром 10х10 см. Бічні сторони кожної плитки досить рівні, так як вони утворюються при різанні і розколюванні каменю.
  • Галтовка — це заключна виробнича операція. Саме всередині галтувальної установки і відбувається перетворення пиляно-колотого граніту в приємну на дотик бруківку «Старе місто».

В результаті послідовності таких технологічних обробок, ми виробляємо галтовану червоно-чорну бруківку з граніту Корнинського родовища. Лицьова поверхня бруківки дуже рівна, і тим не менш, абсолютно не слизька. Гострі грані кожного каменю заокруглені, наче він пролежав на кам’яній проїжджій частині старого Європейського міста кілька століть.

Тип продукції Галтована бруківка
Тип каменю Leopard
Колір Коричневий
Товщина 30 мм
Формат 100×100 мм
Лицьова поверхня пиляна
Бічна поверхня колота
Низ пиляний
Укладання шов 5 мм
Кількість в 1 м2 91 шт
Вага 1 м2 70 кг
Упаковка біг-беги по 1-1,5 тонн
На одну машину 22 т. 310 м2
Колір

Розмір

Товщина

Тип каменю

Call Now Button