Бруківка колота з чорного каменю Базальт (10×10×5 см)

550 

Артикул: 10061 Категорія:

Базальтова бруківка колота 10×10×5

Існує невиправданий стереотип, що колоту базальтову бруківку неможливо масово виробляти в розмірі 10 × 10 см і товщиною 5 см. Якщо застосовувати повністю ручне коління – дійсно результат буде плачевний. Однак, якщо спочатку зробити розпил блоку базальту на плити товщиною 10 см, а потім колоти – вже на гідравлічному пресі, тоді результат буде відмінним. Ви можете самостійно в цьому переконається, глянувши на фото.

Де виробляється бруківка з базальту

Найбільший базальтовий кар’єр України розташований в Рівненській області Костопільського району, в селі Іванова Долина, яке з 1939 року називається Базальтове. Цей кар’єр розробляється з 1928 року. В ті часи, це була територія Польщі, а село польською називалося Янова Долина. Розумно було саме тут і розмістити виробництво базальтової бруківки. З тих пір дуже багато міст Польщі та інших Європейських країн можуть похвалитися вузькими затишними і чистими вуличками, вимощеними абсолютно чорним базальтом.

Як роблять базальтову бруківку 10×10×5?

У природі базальт залягає химерними шести або п’яти-вугільними стовпами. Спочатку ці багатотонні брили необхідно розколоти або розпиляти на більш зручні заготовки. Як уже сказано, для базальтової бруківки 10 × 10 × 5 см необхідно саме пиляти блоки. Потім, пласти базальту, товщиною 10 см укладаються на каменекольний прес. Після багаторазового коління, ми отримуємо колоту бруківку, у якій одна, або 2 бічні сторони пиляні. Ця перевага дозволяє отримувати більш рівні шви при укладанні.

Як красиво комбінувати базальт з іншого бруківкою

Чудові візерунки на базальтовому мощенні виходять при комбінуванні різних типів поверхонь: колотої, пиляної, шліфованої і полірованої. Однак, полірований базальт, якщо і використовувати при мощенні, то в виключно в малих обсягах, бо він аж надто слизький! Оцініть чудове поєднання колотих і шліфованих чорних каменів. Для довговічності доріг з базальту , рекомендуємо застосовувати бетонну основу і бруківку товщиною 5 см. Це набагато краща, а головне, більш надійна альтернатива товстій 10-сантиметровій бруківці, але без жорсткої основи. На мощенні, під яким є надійна тверда основа ніколи не з’являться горби і ями. Тим більше, що ціна на базальтову бруківку, товщиною 5 см майже в 2 рази менше аніж в 10 см! (15,2 EUR/м²)

Стежка з базальтової бруківки 10x10x5 см, а також сірого і червоного гранітівМощення колотою базальтовою бруківкою 10x10x5 см в поєднанні з червоним гранітом - біля сходів білої будівліБазальтова бруківка розміром 10x10x5 см, упакована в біг-бег
Колір

Розмір

Товщина

Тип каменю

Call Now Button