Бруківка колота з чорного каменю Базальт (10×10×5 см)

500 грн

Вартість вказана за м²

Артикул: 10061 Категорія:

Базальтова бруківка колота 10х10х5

Існує невиправданий стереотип, що колоту базальтову бруківку неможливо масово виробляти в розмірі 10х10 см і товщиною 5 см. Якщо застосовувати повністю ручне коління — дійсно результат буде плачевний. Однак, якщо спочатку зробити розпил блоку базальту на плити товщиною 10 см, а потім колоти — вже на гідравлічному пресі, тоді результат буде відмінним. Ви можете самостійно в цьому переконається, глянувши на фото.

Де виробляється бруківка з базальту

Найбільший базальтовий кар’єр України розташований в Рівненській області Костопільського району, в селі Іванова Долина, яке з 1939 року називається Базальтове. Цей кар’єр розробляється з 1928 року. В ті часи, це була територія Польщі, а село польською називалося Янова Долина. Розумно було саме тут і розмістити виробництво базальтової бруківки. З тих пір дуже багато міст Польщі та інших Європейських країн можуть похвалитися вузькими затишними і чистими вуличками, вимощеними абсолютно чорним базальтом.

Як роблять базальтову бруківку 10х10х5

У природі базальт залягає химерними шести або п’ятикутними стовпами. Спочатку ці багатотонні брили необхідно розколоти або розпиляти на більш зручні заготовки. Як уже сказано, для базальтової бруківки 10х10х5 см необхідно саме пиляти блоки. Потім, пласти базальту, товщиною 10 см укладаються на каменекольний прес. Після багаторазового коління, ми отримуємо колоту бруківку, у якій одна, або 2 бічні сторони пиляні. Ця перевага дозволяє отримувати більш рівні шви при укладанні.

Як красиво комбінувати базальт з іншого бруківкою

Чудові візерунки на базальтовому мощенні виходять при комбінуванні різних типів поверхонь: колотої, пиляної, шліфованої і полірованої. Однак, полірований базальт, якщо і використовувати при мощенні, то в виключно в малих обсягах, бо він аж надто слизький! Оцініть чудове поєднання колотих і шліфованих чорних каменів. Для довговічності доріг з базальту , рекомендуємо застосовувати бетонну основу і бруківку товщиною 5 см. Це набагато краща, а головне, більш надійна альтернатива товстій 10-сантиметровій бруківці, але без жорсткої основи. На мощенні, під яким є надійна тверда основа ніколи не з’являться горби і ями. Тим більше, що ціна на базальтову бруківку, товщиною 5 см майже в 2 рази менше аніж в 10 см!

Стежка з базальтової бруківки 10x10x5 см, а також сірого і червоного гранітівМощення колотою базальтовою бруківкою 10x10x5 см в поєднанні з червоним гранітом - біля сходів білої будівліБазальтова бруківка розміром 10x10x5 см, упакована в біг-бег
Колір

Розмір

Товщина

Тип каменю

Call Now Button