Бруківка колота з чорного каменю Габро (10×10×5 см)

260 грн

Вартість вказана за м²

Артикул: 10011 Категорія:

Родовища каменю Габро знаходяться в Житомирській області України. На сьогоднішній день Габро для бруківки видобувають у понад 40 кар’єрах. Темно-сірий, або майже чорний колір цієї колотої бруківки відмінно підходить для мощення вулиць, пішохідних доріжок і проїжджої частини міст. Повноколота бруківка відмінно комбінується з іншими типами тротуарної плитки з цього каменю — термообробленою, просто пиляною і з типом поверхні «зістарена». Саме колота бруківка з Габро володіє найпривабливішою ціною! Її вартість цілком порівнянна зі звичайною штучною тротуарною плиткою. Колотій чорній бруківці Габро розміром 10 × 10 см, товщиною 5 см, можна надати вигляду великої гальки — «окатишів». Ця технологія називається галтованням колотої бруківки. Після цього, гострі краї кожного каменю стають похилими — пом’якшеними. Тепер по такій поверхні, мощеній гранітом, ходити босоніж буде одне задоволення.

Як укладати колоту бруківку з Габро 10x10x5 см

Якщо Ви поставили собі за мету зробити довговічне рівне мощення з колотої кам’яної бруківки або штучної тротуарної плитки — Вам просто необхідна бетонна основа. Товщина бетону залежить від властивостей грунту, на якому буде мощення. Рекомендована товщина основи для колотої бруківки з Габро від 7см до 20 сантиметрів. Як показав практичний досвід, для садових доріжок, бруківку з габро можна монтувати на ущільнений кам’яний відсів і суху ЦПС. Однак, радимо не забувати, що при заїзді на мощення з колотої бруківки габро без бетонної основи, на ній неодмінно з’являться горби і ями!

З чим комбінується темно-сіра колота бруківка з Габро

Відмінним дизайнерським прийомом буде перемішати бруківку габро з великими плитами того ж виду каменю. У свою чергу, безмірно елегантним виглядає мощення у вигляді “луски риби”. В такому малюнку використовується колота бруківка Габро у поєднанні з червоною або сірою гранітною колотою бруківкою.

Тип продукції Бруківка габро
Тип каменю Габро
Колір Темно-сірий
Товщина 50 мм
Формат 100×100 мм
Лицьова поверхня колота
Бічна поверхня колота
Низ колотий
Укладання шов 10-15 мм
Кількість в 1 м2 81 шт
Вага 1 м2 130 кг
Упаковка біг-беги по 1-1,5 тонн
На одну машину 22 т. 165 м2
Колір

Розмір

Товщина

Тип каменю

Call Now Button