Підвіконня з граніту Star of Ukraine (фаска A)

800 грн850 грн

Вартість вказана за пог. м

Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Граніт Star of Ukraine Дідковицького родовища по праву називають «Зірка України». Його колір коливається від червоно-коричневого до благородного коричневого кольору. Цей натуральний камінь — вірний варіант для виготовлення підвіконь. Природні властивості граніту дозволяють його застосовувати як у внутрішніх частинах будівлі, так і зовні. Всі показники зносостійкості, водопоглинання і радіаційного фону просто чудові. На ньому відмінно виходить виконувати як прості фаски під 45 градусів, так і складні фігурні профілі. Червоно-коричневе підвіконня чудово підкреслить інтер’єр кухні, виконаної з дерева, або стане акцентом в абсолютно нейтральному за кольорами приміщенні.

Технічні параметри підвіконня
Параметр Одиниця Характеристика
Довжина мм 1220
Ширина мм 300
Товщина мм 20/30
Маса кг 20/30
Фаска тип А
Захід фаски з боків мм 100
Зовнішні кути тип гострі

Упаковка підвіконь проводиться в дерев’яну обрешітку. Робиться це для того, щоб доставку можна було здійснювати як попутним транспортом, так і транспортними службами. Будь-яке гранітне підвіконня можливо зробити не тільки типових розмірів 1220х300 мм, а й будь-якого іншого розміру.

Ціна підвіконь з Дідковицького граніту

При виробництві з натурального каменю товщиною 2 см, ціна складе 980 грн/шт, що дорівнює 800 грн/пог. м.

Якщо товщина граніту буде 3 см, ціна зросте до 1040 грн/шт. У погонних метрах це 850 грн/пог. м.

Вартість дерев’яної упаковки і доставки на Вашу адресу калькулюється окремо, і розподіляється по всіх виробах в партії поставки. Ціна гранітних підвіконь Star of Ukraine буде менше, якщо замовляти їх на всі підвіконня в будинку одночасно. Так ви зменшите витрати на доставку і упаковку.

Особливості експлуатації

В процесі тривалої експлуатації камінь зберігає початковий блиск і чудовий зовнішній вигляд, при цьому не вимагає особливого догляду. У зв’язку з цим гранітні підвіконня доцільно встановлювати із зовнішнього боку вікна.

Товщина

,

Call Now Button