Сходи з граніту «Ukrainian Autumn»

3 480 грн

Вартість вказана за 1 м² комплекту деталей

Категорія:
З яких деталей складаються наші сходи з каменю Ukrainian Autumn
Найменування Розмір, мм Кількість, шт.
1. Сходинка прямокутна 1400х350х30 11
2. Сходинка Г-подібна 1400х600х30 3
3. Майданчик верхній з плитки 600х300х20 10
4. Чобіток (гірка) 310х300х20 10
5. Чобіток (змійка) 600х70х20 2
6. Чобіток (змійка) 300х70х20 1
7. Чобіток (змійка) 70х70х20 6
8. Чобіток (змійка) 180х70х20 2
9. Чобіток (плінтус) 1400х70х20 1

Загальна площа облицювання становить 10,9 м2.

Вартість комплекту деталей, виконаних з граніту Ukrainian Autumn = 37940 грн.
Ціна комплекту деталей за метр квадратний = 3480 грн.

Кожна сходинка оброблена по двох сторонах фаскою R=10 з полірованим торцем. Нижні кам’яні сходи мають складну форму і іменовані Г-образними. Також в даному проекті використано кілька типів чобітка з натурального каменю:

  • чобіток — плінтус, висота 70 мм, з фаскою 3–10 мм;
  • чобіток — гірка, висота 300 мм, з фаскою 3–10 мм;
  • чобіток — змійка, висота 70 мм, з фаскою 3–10 мм.

На швах між деталей з каменю ми рекомендуємо робити рустований шов — коли дві деталі стикуються через кромки з фасками. Завдяки цьому шов виходить без відколів, а затирка ховається в поглиблення між деталями. Шви виглядають більш презентабельно і не створюють ефекту нерівності і шорсткості поверхні.

Для монтажу цього проекту гранітних сходів ми рекомендуємо використовувати клей цементно-полімерний в кількості 10–13 мішків вагою по 25 кг кожен. Конкретна витрата клею залежить від ступеня підготовки основи сходів. Також знадобиться кольорова затирка в кількості 1–2 мішка по 2 кг. Ще знадобиться грунтовка для попередньої обробки поверхні в кількості 10 літрів, без неї може все відвалитися!

Що за камінь Ukrainian Autumn?

Ukrainian Autumn, також відомий як Василівський — це всесвітньо відомий натуральний камінь. Ще з пострадянських часів їм не перестають захоплюватися. І в наші дні він залишається дуже популярним. Архітектори по праву визнають його одним з вишуканих і презентабельних натуральних каменів. Більшість помпезних і монументальних споруд були побудовані із застосуванням неповторного червоно-коричневого з зеленими вкрапленнями каменю.

Середньозерниста структура натурального каменю при обробці відкриває свою чарівну палітру фарб і візерунків, що надає граніту божественну красу. Використовується граніт «Василівка» в основному для виготовлення пам’ятників, обелісків, монументів. Але в сучасному світі, завдяки появі спеціального обладнання, застосування граніту стало необмеженим. Вироби, виконані з Василівського граніту, витримують будь-які кліматичні умови. Це міцний, довговічний, зносостійкий натуральний камінь, — це лише частина позитивних якостей, якими може він пишатися. Його природність і натуральність дозволяє прикрашати навіть найвишуканіші інтер’єри та екстер’єри.

Даний вид натурального каменю використовують в облицюванні приміщень, виготовленні стільниць, підвіконь, сходин, балясин і безлічі декоративних предметів для прикраси інтер’єрів.

Купуючи вироби з натурального каменю у нас, Ви отримуєте надійний, міцний матеріал, що має гарний зовнішній вигляд. Ми виготовляємо продукцію, не тільки запропоновану на сайті, але і за спеціальними замовленнями, з урахуванням всіх побажань і вимог клієнта. А уточнити кінцеву вартість сходин або сходів з каменю цілком, з урахуванням Ваших розмірів, ви можете у наших співробітників.

Call Now Button