Фаски

Каталог

Фаски на граніті та мармурі – для чого вони потрібні?

Поставимо собі за мету встановити стільницю з мармуру або граніту. Зовнішня поверхня каменя звісно буде полірованою, але як бути з торцями плит, які будуть продивлятись? У випадку якщо їх залишити не полірованими, то по-перше їх колір буде відрізнятись від кольору полірованої мармурової стільниці. Однією з самих практичних фасок є полірований торець із мінімальною фаскою 1-5 мм. Вона лаконічна, а головне не з’їдає робочій простір стільниці з каменю – що це означає? Фігурні фаски на граніті або мармурі займають від 20 до 40 мм шрини виробу з каменя. Якщо ми обмежені шириною стільниці 60 см, тоді зробити 4 см не робочими ми просто не можемо!

Якщо у нашому розпоряджені є широкі підвіконня, стільниці або камінні полиці з мармуру – тоді найкращє рішення – складна фігурна фаска, або як його щє називають  – фасонний профіль.  Такий архітектурний елемент розкриває всю сутність натурального каменя. Коли ви бачите повторення малюнку мармуру, його прожилок на верхній  полірованій площині та на бокових гранях, що фрезеровані у вигляді трьох хвиль – це неймовірно.  Такі речі неможливо імітувати керамічною плиткою або пластиком. Коли є простір для архітектурних маневрів, тоді на фісці не варто економити.

Фаски на мармуровому каміні взагалі відіграють вирішальну роль. Ви запитаєте чому – відповідь на поверхні: у будь-якій нашій моделі мармурового каміну замініть фігуні фаски на звичайнй полірований торець – і ми отримаємо не камін а звичайний ящик з каменю.

Саму звичайну фігурну фаску фрезеровану на мармурі можна перетворити у незалежний та дуже суттєвий елемент інтер’єру – мармуровий багет або бордюр. Він може безпосередньо кріпитись на стіну – тим самим відокремлюючи архітектурні області. За допомогою такого мармурового багету можна створювати рамки, портали, карнізи.

Особливе місце займають фаски, якими оздоблюються елементи гранітних фасадів. Уявіть, що Ви придбали дорогий та якісний граніт для фасаду свого ресторану, домовились із бригадою монтажників, та приступили до робіт. Безсумніву – все буде виконано якісно та у терміни. Однак, складну фаску якісно відфрезерувати та ненести поліровку в умовах буд-майданчику неможливо !!! Розлянемо другий варіант – із таким самим бюджетом, однак використаємо не дорогий Український камінь, але всі деталі гранітного фасаду максимально прикрасимо фігурними фасками, каннелюрами. Будемо комбінувати внутрішні та зовнішні русти з різними типами обробки поверхні: полірованої, термообробленої, скали. Як результат – неймовірний гранітний фасад для Вас та Вашіх клієнтів при тих самих витратах.

 

Дирекотор ГРАНЕКС

Юрій Барбаріка

Call Now Button