Камін з мармуру Одеса-3000$

Шукаєте де замовити з монтажем камін у Хмельницькому?

Ми виробляємо та встановлюємо каміни з мармуру кожен день.

Безперечно, окрім нашої компанії багато інших організацій пропонують купити камін з мармуру у Хмельницькому. Проте наша перевага в тому, що ми володіємо повним циклом виробництва та монтажу камінів з мармуру. Ви можете обрати одну з моделей камінного порталу з каменя на нашому сайті – в цьому випадку на виготовлення та встановлення каміну потрібно буде менше часу, у зв’язку з тим, що всі необхідні детальні креслення вже готові. Якщо ж дизайн Вашого інтер’єру передбачає індивідуальний підхід, тоді Вам достатньо надати нам ескіз або фото бажаного каміну з мармуру та розміри топки, що буде в ньому міститись. Цих даних достатньо для того, щоб ми виконали проектування всіх деталей майбутнього мармурового каміну. Далі Ви обираєте колір мармуру, який найбільш гармонійно буде доповнювати Ваш інтер’єр – а далі справа за нами.

Класичний камін з мармуру в Хмельницький ми доставляємо та втановлюємо у продовж 3-4 тижнів. Але у разі потреби індивідуального проектування мармурового порталу необхідно враховувати додатковий час на створення креслень, та погодження. Якщо ж мова йде про камін із різьбою на мармурі – на приклад мармуровий камін Одеса чи портал Афіна, тоді терміни виготовлення складають близько 8 тижнів, через те що різьба на камені дуже кропітка та відповідальна справа.

Як відбувається монтаж готового мармурового камінного порталу? Наші майстри самостійно проводять розвантаження готового каміну у Вас на бідівельному майданчику. Потім проводять всі необхідні підготовчі роботи: наприклад вже змонтовано паркет у вітальні, саме там де має стояти камін з маруру – в цьому випадку необхідним є обережний демонтаж паркетного покриття у тому місці де буде камін. У Хмельницькому ми самі поставляємо топку, нержавіючий димохід та інші буд-матеріали, які необхідні для встановлення топки та мармурового каміну.

У підсумку: Ви отримуєте готовий камін з мармуру, підключену топку та 3-річну гарантію на весь комплекс провледених робіт по-угоді. При втстановленні як топки каміну, так і його мармурового порталу дуже важливо, що б все було виконано у комплексі та з гарантією. Однак у Хмельницькому часто-густо стикаємось із тим. Що топку поставляє одна організація, підключає її інший майстер, а облицювання каміна мармуром роблять ще інші люди – як наслідок відповідальність за кінцевий комплексний результат втрачається по-між різних виконавців.

Каміни з мармуру в Хмельницькому з монтажем?

Зателефонуйте до нас – далі ми все зробимо самі.

097-907-31-49, 095-500-69-01

Call Now Button