Камін з мармуру Атлантида – 1000$

Камін з мармуру Атлантида

Габаритні розміри – 1440х1120х430мм

Розроблений під топку з розміром дверцят 540х440мм

Виконується камін з мармуру Milas Pearl і Black and Gold

Конфігурація каміна і вид каменю можуть бути змінені відповідно до вимог замовника.

Камін Атлантида простий, але елегантний. Силует його нагадує класичний камін, тому що в основі лежать три головні форми – нижня база, портал і верхня поличка. Але простота не тільки робить камін Атлантида більш сучасним, але і вигідно підкреслює мармур, з якого він зроблений – комбінація білосніжного Milas Pearl і глибокого Black and Gold нагадує міфічний міраж далекого острова на тлі глибокого океану, на поверхні якого танцюють золоті сонячні відблиски.
Другий варіант комбінації мармуру викликає асоціації з силуетом затонулого міфічного острова, який спочиває на океанському дні – світлий силует в темній глибині.
На відміну від дна океану, камін Атлантида дарує тепло і затишок будинку в стилі модерн, середземноморському стилі, або ж спокійних класичних інтер’єрах без багатого декору. Вдалим буде рішення розмістити близько такого каміна меблів темних або яскравих відтінків, використовувати яскраві або незвичайні елементи інтер’єру, шпалери для стін з великим малюнком – всі ці рішення будуть виглядати вигідно, якщо дотримуватися ідеї контрасту, яка і стала основою при створенні каміна Атлантида.

Щодо замовлення каміна звертайтеся за телефонами:

032 253 08 07

067 533 14 14

Менеджер проектів, дизайнер, напрямок –каміни

Call Now Button