Головна » Вироби з каменю » Різьба на камені

Різьба на камені

Різьба на камені – барельєф – один з найпопулярніших і поширених видів прикрас та декору інтер’єрів, будівель, декоративних виробів з давніх пір. Барельєф це опукле зображення будь-чого, наприклад, людських фігур, геометричних візерунків, квітів, тварин і т.п.

Барельєф – різьба з мармуру стане чудовою прикрасою Вашого інтер’єру, а барельєф з травертину абопісковику додасть «родзинку» Вашому будинку зовні.

Різьба на камені може використовуватися як декор камінів, печей, використовуватися як молдинга, а також бути самостійним декором інтер’єру в якості об’ємної картини.

 Ми створюємо наші барельєфи за допомогою спеціального верстата ЧПУ, який дозволяємаксимально точно висікти будь-який обсяг з каменюПершим етапом для виготовлення барельєфа є створення  моделі майбутнього барельєфа, вона може бути так і типовий, взятої з нашої бази, так і унікальноюпо Вашому ескізу або ідеїДалі ця  модель відправляється на верстат, який за допомогою спеціальних інструментів обробляє кам’яний блок, і поступово вибирає з каменю зайве, ічерез деякий час, перед нами об’ємний малюнок з каменю, який далі відправляється на поліруванняНа пісковику і травертині полірування не проводитися із за високої пористості матеріалу, але це ніяк не впливає на естетичні боку барельєфа з таких матеріалів.
Максимальний розмір кам’яної плити під барельєф
  900х600мм.

Також, якщо Ви архітектор або дизайнер, то ми можемо виготовити барельєф по Вашій моделі.
Наша компанія пропонує Вам широкий вибір барельєфів за ціною 40 $ за кв. дециметр для барельєфівз мармуру, і по 30 $ за кв.деціметр з піщанику або травертину.

Call Now Button