Головна » Дизайн кухні – 15 помилок при плануванні

Дизайн кухні – 15 помилок при плануванні

15 помилок при плануванні кухні

 1. Ручки та ящики.

Поширеною помилкою є непродумане розміщення гарнітура. Закриваючи очі на план збірки, Ви можете більше ніколи не відкрити деякі ящики .Виступаючі ручки скриньки в кутку можуть зменшити його траєкторію з 90 градусів до 87. Дрібниця?  А відкрити скриньку вже не вийде.

 

 1. Протяжна поверхня.

Коли габарити кухні дозволяють «розігнатися», великий шанс, що Ви захочете вибудувати весь гарнітур в ряд. Не допускайте помилок, якщо не хочете бігати від одного кінця кімнати в інший. Виберіть невеликий П-подібний «острівець» : так усі потрібні поверхні будуть завжди поруч і марафон по кухні відміниться.

 

 1. Неправильно обрана поверхня.

Кожна жінка намагається заощадити на ремонті, що цілком природно. Але вибираючи дешеві поверхні з неякісного ДСП, ви ризикуєте робити ремонт кожні два роки. Розм’яклі від вологи кути, антисанітарія, а в гіршому випадку – цвіль і отруєння хімікатами, якими обробляли стільницю..Вам це потрібно?! Тут економити на здоров’ї своєї родини нерозумно. Погодьтеся – гранітна стільниця може вирішити Ваше питання раз і НАЗАВЖДИ. З асортиментом можете ознайомитись тут .

 

 1. Надія на коріан – акриловий камінь.

Штучний камінь хоч і дешевше натурального, але і якість у нього набагато нижче. У перший тиждень використання Ви вже будите спостерігати подряпини буквально від УСЬОГО .А реставрація такий стільниці боляче вдарить по сімейному бюджету.

 

 1. Стеля з повітряпроводів.

Якщо вентиляційний отвір знаходиться дуже далеко від плити, зовсім не потрібно городити вентиляцію над усією кухнею – буде виглядати огидно. Витяжка з вугільними фільтрами може стати Вашим рішенням. Фільтри легко змінюються .

 

 1. Глянсова поверхня.

Дуже сумно, що у вартість Вашої поверхні не буде входити домробітниця, тому що без неї Ви ризикуєте весь свій вільний час проводити за натиранням гарнітура.

 

 1. Скляний стіл.

Такі столи досить популярні, але про подряпини на них Вам, звичайно, не розкажуть. Зазвичай такі столи виготовляють з дуже «легкими» ніжками, що додає травмонебезпечності перед Вашою дитиною і збільшує ризик розбитого столу.

 

 1. Дерев’яна підлога.

Якщо Ви – батьки, то знаєте, що дуже часто дитина може щось розлити на підлогу. А це не є плюсом для Вашого підлоги – товарний вигляд і рівна поверхня підлоги швидко зникнуть з кухні.

 

 1. Полиці.

Часто ящики на кухні ми замінюємо полицями. В майбутньому це загрожує «розкопками» у пошуках потрібного Вам предмета .Відкривши скриньку, Ви без зусиль зможете окинути поглядом весь вміст, коли з полицею ця задача практично не можлива.

 

 1. Раковина незвичної форми.

При виборі раковини краще залишитися консерватором. Доведено : людей, які користувалися тільки круглою раковиною, складно буде змусити користуватися квадратною ї навпаки. Справа в тому, що звичка бере своє і раковина «неправильної» форми буде дратувати.

 1. Відсутність розеток.

Відсутність розеток на поверхні кухонних стане великою проблемою. Продумайте перед початком ремонту, де Вам найзручніше користуватися дрібною побутовою технікою. Так само, не забудьте передбачити місце для її зберігання.

 

 1. Висота техніки.

Потрібно передбачити зручну висоту для розташування всій вбудованої техніки. Зручною і стандартною буде висота на рівні «пояса» .

 

 1. Відсутність «проміжків».

Між холодильником, раковиною і плитою повинні бути «острівці» порожньої поверхні, щоб у Вас завжди була можливість, куди покласти їжу, поставити каструлю і т. д.

 

 1. Недостатнє освітлення.

Ви повинні передбачити, що в деяких місцях кухні світла буде недостатньо. В даному випадку, варто розмістити додаткове освітлення.

 

 1. Шви.

Якщо для облицювання стін в «фартуху» Ви вибрали скло, то найкраще взяти його цілісний відрізок по потрібному розміру і мінімізувати шви. Справа в тому, що сміття, що потрапило в такі шви, буде практично неможливо вичистити і вид буде не кращий.

 

Це основні поради та рекомендації, які вам знадобляться в той момент, коду ви почали планувати Ваш індивідуальний дизайн кухні. Практичність і функціональність в даному питанні будуть грати на наш погляд основну роль.

Call Now Button