Головна » Гранітні мийки – вибір кольору і питання ціни

Гранітні мийки – вибір кольору і питання ціни

Гранітні мийки – вибір кольору і питання ціни

Як бути, якщо ми неодмінно хочемо, щоб мийка і кухонна стільниця були одного кольору? При тому, щоб ні стільниця, ні мийка не боялися високих температур і води? Ми можемо вам дещо запропонувати.

Гранітні мийки - виробництво GRANEXА тепер по-порядку.

  1. Скільки коштує мийка з українського граніту.

На подив коштує вона не дорожче мийки з керамограніта. Однак, є можливість зробити її абсолютно таку ж за кольором, як і саму стільницю. На сьогоднішній день Ми виготовляємо такі мийки і поставляємо нашим клієнтам за ціною 200 $ за одиницю.

  1. Як виготовляється гранітна мийка.

Мийка складається з п’яти площин – чотирьох бічних і дна, в якому прорізано отвір для зливу, та фрезеровано поглиблення для декоративної частини зливу:

 Всі п’ять гранітних площин склеюються високоміцним поліуретановим клеєм-герметиком, який полімеризується протягом 24-х годин. Шви не пропускають вологу, і не підлягають демонтажу без руйнування деталей мийки. Нижня та бічні площини ми рекомендуємо виготовляти з граніту товщиною 30 мм – як і товщина стільниці.

Гранітна мийка - схема

 

  1. Які можуть бути розміри мийки з граніту?

 Мийка з натурального каменю, вироблена таким способом може бути будь-якого розміру. При цьому Вам не потрібно витрачати час на магазини або пошуки мийки через інтернет – все проектується одночасно з гранітної стільницею. Обмеження розмірів мийки задається лише габаритами самої стільниці і розмірами меблів. При цьому ціна гранітної мийки практично не залежить від її розмірів, за умови, що вона не розміром з акваріум.

  1. Гарантія на мийки з граніту.

    Мийка з українського граніту від компанії GRANEX

Гарантія на наші гранітні мийки – 36 місяців. Ми надаємо її по нашим договорам, якими супроводжується будь-яке замовлення, розміщений в компанії GRANEX.

  1. Якого кольору може бути мийка з каменю?

Ми працюємо з усіма українськими родовищами каменю, кольорова гамма якого представлена ​​в нашій. Таку саму мийку можна зробити з мармуру, який Ви вподобали. Однак, не забувайте, що незважаючи на свою красу – мармур м’якший камінь, в порівнянні з гранітом.

  1. Якщо гранітна мийка розбилася – невже міняти цілу стільницю?

Нічого подібного – замінюємо тільки гранітну мийку. Склеювання здійснюємо при монтажі. Більш того, якщо подібне, на жаль, сталось, Вам достатньо вказати нам номер договору або ж прізвище, на яку було укладено договір – і всі технічні параметри Вашого замовлення знайдені. Ми зберігаємо всю інженерну інформацію про наші проекти вже 10 років – з 2007 року.

Call Now Button