Головна » Камін “Мілан”: мармур – Львів, 2019 рік

Камін з мармуру — Львів 2019 рік

Проект: Мармуровий камін "Мілан". Львів, 2019 рік

Вже багато років ми займаємося виготовленням якісних виробів з каменю. Саме каміни є одним з найцікавіших напрямків нашої роботи. Ми беремося за надскладні та нестандартні роботи, які бажають отримати замовники.

Ось і зараз, хочемо розказати про нестандартний камін з мармуру Львів 2019 року.

Камін "Мілан", мармур, м. Львів

 

Камін Мілан. Львів, 2019 рік

Первісний стан та узгодження концепції каміна з мармуру

На момент першої зустрічі замовники ще не знали, який саме вигляд каміну хочуть. Тому ми запропонували їм декілька варіантів з нашого каталогу та показали фото вже виконаних робіт. В кінцевому результаті був обраний камін «Мілан». Ми не одноразово виготовляли та встановлювали дану модель, і не тільки у Львові.

Замовники забажали встановити мармуровий камін в вітальній кімнаті дому. Складність полягала саме в розташуванні. Ми вперше стикнулись з бажанням встановити портал у куті — між двома стінами. Проте, такі завдання тільки додають наснаги та створюють можливість випробувати себе. Забігаючи наперед, варто сказати, що з завданням ми справились на 100% і новий камін вже прикрашає кімнату та наповнює її теплом. Ще б пак, що справились! Адже наш керівник Львівської філії має більше як 10 – річний досвід проектування камінів з мармуру.

Заміри та проектування мармурового порталу

Щоб втілити в життя такий проект, прийшлось виконати складне та цікаве креслення виробу. Справа в тому, що при встановленні кутового каміну його бокові стінки утворюють просторовий кут у 120°. А модель «Мілан» має суттєво складніший профіль фасаду, щоб розмістити його у такому малому творчому просторі який був у кімнаті.

Більшу частину часу виготовлення такого мармурового порталу зайняло проектування. Воно відбувалось у декілька етапів:

  1. Перш за все ми у лініях затвердили концепцію каміна та погодили її з замовником.
  2. Потім викреслювались всі види та перетини порталу.
  3. Знаючи та чітко розуміючи технологію виготовлення, ми поділили весь масив на майбутні деталі.
  4. Викреслили детальні ескізи.
  5. Останній етап — складали 3D модель цілого каміну, щоб уникнути помилок при виготовлені.

Тут варто відмітити, що як показала практика проектування камінів, на жаль,  цей останній етап буває не остаточним. На ньому можуть виявитись певні проектні помилки. Тоді робляться корективи робочих креслень деталей. І все складається ще раз, до ідеального варіанту.

Камін "Мілан", мармур, м. Львів
Камін "Мілан", мармур, м. Львів

Деталі роботи

Для того, щоб зробити камін максимально безпечним для дому та зберегти його високий коефіцієнт корисної дії, було вирішено зробити його закритим. Таким чином, закрита топка віддає тепло і дозволяє спостерігати за вогнем. Водночас, вона захищає підлогу та близькі предмети від потрапляння на них розжарених часток.

Загальний дизайн кімнати мав бути в світлих і теплих тонах, тому для облицювання було обрано мармур Crema Nova. Не велика вертикальна різьба по боках каміну додає елегантності та аристократичності. А якісний мармур виглядає дорого та приковує погляд своєю текстурою.

Вам буде цікаво дізнатись про хитрощі в нашій роботі. Капітелі, що нависають над колонами, насправді в середині пустотілі. Вони виконані з чотирьох мармурових деталей, товщина яких 3см. Верхня масивна кришка, яка здається дуже важкою, насправді має товщину 30мм, а всередині повітря. Її обережно встановлюють двоє фахових майстрів при монтажі камінного порталу. Все це робиться для того, щоб створити видимість цільної кам’яної брили, з якої висічено камін. А вказані трюки дозволяють зробити ефектний виріб за невелику ціну.

Ми працюємо офіційно та відповідаємо за якість своєї роботи. Саме тому обов’язково підписується договір. До речі, ми надаємо 3-х річну гарантію на свої вироби та виконані монтажні роботи.

Даний камін з мармуру Львів 2019 року став візитною карточкою дому та предметом гордості господарів. Ми раді, що змогли втілити в життя мрію! Звертайтесь, щоб стати власником каміну, який вірно та справно служитиме роками не змінюючи свого вигляду.

З повагою, компанія «GRANEX»

Камін "Мілан", мармур, м. Львів

Пропонуємо ознайомитися з проектом Камін Афіна з чорного мармуру – Львів, 2018 рік.

Ще один проект готового каміна можна подивитися на Мармуровий камін – Львів, 2012 рік.

Подивіться проект чорно-білого мармурового каміна з арабесками у Львові, 2008 рік.

Call Now Button