Головна » Сходи: граніт Skifiya Gold (Одеса, 2015)

Облицювання сходів приватного будинку гранітними сходинами «Skifiya Gold»

Сходи з граніту Skifiya Gold

Сходи – один з найважливіших конструктивних елементів в будівництві приватного будинку. Вони повинні бути такими ж міцними та надійними, як і сам фундамент. Щоб домогтися цього результату, вкрай важливо використовувати тільки найкращі матеріали при їх будівництві. Виконуючи оздоблювальні роботи, ми керувалися саме цим принципом.

Для реалізації проекту було використано комплект деталей, що включає в себе сходинки, підсходинки, чобіток і плінтуси, виконані з Софіївського граніту:

ДетальКількість
Сходина 1100х380х30 мм19
Підсходина 1100х120х30 мм19
Плитка 1080х565х30 мм2
Чобіток-1 570х70х20 мм19
Чобіток-2 190х80х20 мм19

Вартість комплекту деталей за 1 м2 становила – 4870 грн (156 €). Ціна цього ж набору без чобітка – 4550 грн за м2. Загальний обсяг облицювальних робіт – 12 м2.

Гранітні сходи – надійність, перевірена часом

Використання граніту для оздоблювальних робіт – це вибір тих, хто не готовий йти на компроміс між практичністю і красою, адже вибираючи цей мінерал, ви можете бути впевнені в тому, що сходовий марш прослужить Вам довгі десятиліття. Також важливо ретельно підібрати витратну сировину для монтажу. Вони повинні бути високої якості.

У цьому проекті, як і в усіх інших наших роботах, ми використовуємо продукцію тільки перевірених виробників. При укладанні була використана адгезивная грунтовка глибокого проникнення, якою було просякнуто бетонну основу сходів. Укладання готових виробів було проведено за допомогою цементно-полімерного клею. Затирка MAPEI застосовувалася для заповнення швів, що між укладеними деталями. Відсутність затирання може в майбутньому привести до появи цементних плям на поверхні каменя.

Практичні і зручні сходи з Софіївського граніту

Глянцевий блиск полірованої сходини підкреслює будь-який інтер’єр. У цьому самостійно переконалися власники будинку в місті Одеса. Даний проект був розроблений з урахуванням всіх побажань замовників, а професіоналізм майстрів компанії дозволив реалізувати його в найкращому вигляді.

Строгий і лаконічний камінь з жовтуватим відтінком гармонійно поєднується з білими стінами і кованими чорними перилами з патиною. Товщина проступи і підсходинки – 30 мм. Зміна кута нахилу підсходинки на 15° дозволило поліпшити не тільки естетичне сприйняття сходи в цілому, але і підвищити її ергономічні характеристики. Торці деталей були оброблені 3 мм полірованою фаскою. Всі виконані нами дії дозволили впоратися з поставленим завданням максимально швидко і професійно.

Відповіді на типові запитання


Також запрошуємо Вас ознайомитися з реалізованим нами проектом в 2012 у Львові: сходи з граніту Pantera Grey.

Подивіться, як розкішно виглядає стільниця з жовтого граніту Skifiya Gold.

Call Now Button