Головна » Камін з пісковика і мармуру Bidasar Brown — Львів, 2019

Камін з комбінації пісковика і мармуру Bidasar Brown

Дивовижне поєднання. Мармур і пісковик (піщаник), задіяні в одному виробі, виглядають не просто стильно. Їх комбінування в каміні супроводжується міцністю і стилістичною стриманістю, але в той же час виглядає лаконічно, надає виробу гармонійний образ і чудове колірне рішення.

Виріб цінується копіткою роботою майстрів та інженерів. При його виготовленні було враховано безліч факторів, що вплинули на кінцевий результат. Один з них ― це міцність матеріалу. Ямпільський пісковик, використаний в каміні — один з найбільш довговічних з цієї породи, що дає йому перевагу над іншими.

Важливо знати, що товщина плитки і пісковика ― 3 см. Це забезпечує надійність при експлуатації каміна.

Камін з темного мармуру і тепло-жовтого пісковика з вінницьких кар’єрів надає будинку свою власну атмосферу затишку і тепла, і робить проведення часу в приміщенні ще більш приємним. Індійський темно-коричневий мармур Bidasar Brown, завдяки акуратним, непомітним прожилкам, виглядає бездоганно, підкреслюючи почуття стилю господаря.

Холодними вечорами камін дарує невимовне відчуття спокою і затишку, яскраві язики полум’я видно у відображенні темного, полірованого мармуру. А виглядає все це не просто красиво, а чарівно.

Чому саме цей камін?

  • Камін з пісковика і мармуру легко поєднувати з різними дизайнерськими рішеннями, так як він не буде виділятися помітним кольором або текстурою.
  • Завдяки своїй стриманості і елегантності, він гармонійно виглядає з іншими яскравими дизайнерськими рішеннями, не перенасичуючи кімнату фарбами.
  • Гарантія якості, доступна ціна і довговічність. Над виробом проводиться копітка робота майстрів своєї справи.
  • Доступну ціну при відмінній якості пояснює легкий видобуток пісковика. Порода не вимагає глибоких шахт, адже більша частина знаходиться практично на поверхні землі.
  • І темний, і світлий окрас каменю дозволяє поєднувати камін з усіма базовими кольорами. Це спрощує підбір меблів і фурнітури, відкриваючи безліч варіантів дизайну кімнати.
  • На відміну від плит штучного каменю, які виробляються на основі епоксидних і поліефірних смол, мармур і пісковик — не горючі мінеральний породи. Їх використання надає абсолютну пожежну безпеку.

Камін з пісковика і мармуру — це ідеальне рішення для бездоганного оформлення будинку, створення в ньому атмосфери затишку і комфорту. Заокругленість форм вертикального облицювання камінних плит досягнута копітким шліфуванням кожного плиткового стику нашими майстрами.

За доступною ціною можливо придбати камін відмінної якості зі стриманим, але в той же час оригінальним зовнішнім виглядом. При горінні полум’я вогонь буде відображатися в ідеально відполірованому мармурі, від чого світло буде ще яскравіше розливатися по кімнаті. Це відмінний варіант для квартири або будинку з уже встановленими меблями, адже камін з мармуру і пісковика безсумнівно підійде до більшості колірних рішень дизайну приміщення!

Call Now Button