Різний камін з мармуру – Львів, 2007 рік

Камін у Львові завжди вважався невід’ємною частиною інтер’єру. А камін з мармуру ручної роботи з арабесками – це справжній шедевр. Колони з мармуру для даного каміну виконані порожнистими. Мармур для каміна: Rosso Portugallo, Black and Gold. У цьому проекті Ми облицьовували відкритий камін – що значно складніше ніж розробити і встановити мармуровий портал і чавунну закриту топку. Мармуровий камін з різьбленням.
Ще однією особливістю є верхня кришка мармурового каміна товщиною 9 см – її вага близько 200 кг. З причини своїх великих габаритів: довжина кришки каміна близько 180 см, і малих розмірів самої топки з цегли нам довелося додатково монтувати основу з швелерів. На них ми і спирали верхню деталь каміна. Різьба на цьому порталі виконувалася в ручну Львівськими скульпторами, які не раз, в процесі виготовлення, скаржилися на надмірну твердість рожевого Португальського мармуру.

 

 

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit