Головна » Проекти – граніт, Львів

Проекти – граніт, Львів

Матеріал: жовтий Український граніт, місто – Львів.

У приватному секторі передмістя Львова нашою компанією у 2018-му було виконано лицювання альтанки українським гранітом Skifiya Gold. Альтанку, як і весь будинок, виконано у стилі, що імітує старовину. Тобто це імітація класичної альтанки, яка довговічної споруди із мармуру або граніту.Для реалізації такої задачі використовується кілька варіантів обробки поверхні граніту, а саме: старення каменя, колота поверхня( так звана «скала»), звичайна пиляна поверхня або термообробка площини граніту. Саме останній варіант виконаний в даному випадку. Говорячи саме про український граніт Skifiya Gold, слід зауважити, що існує дві селекції цього каменя – жовта та сіра. Альтанка виконана у жовтому граніті. Для підкреслення візуального ефекту, шви виконані товщиною 6 мм, заповнені звичайним сірим клеєм для каменя, із спеціальними добавками, для запобігання сольовим потьокам. Торці плит також термооброблені. На усіх кутах та місцях перетину вертикальних та горизонтальних площин, гранітні плити підрізані під кутом 45 градусів. Завдяки усьому цьому здається, що альтанка не облицьована гранітом, а побудована з нього.

Матеріал: темно-сірий Український граніт – Львів.

Ці сходи було виготовлено з Українського граніту Pantera grey. Встановлення відбулося в 2012 році. Замовник ТзОВ «Транс-Сервіс-1», м. Львів. Хотілося б звернути увагу на текстуру цього граніту, який, завдяки світлим лініям, схожий на чорний мармур. Саме через таку особливість головний архітектор даного об’єкту, зупинився на цьому камені. Адже крім візуальної частини, граніт є міцнішим та витривалішим каменем аніж мармур, тому в місцях великої проходи мості людей граніт поведе себе краще. Детальніше про граніт і мармур ви можете прочитати в нашій Енциклопедії.

Зверніть увагу: гранітні сходи з Pantera Grey сходові марші мають внутрішній дуговий вигін, а ширина більшості сходин з лівої і з правої сторін різна, якраз для забезпечення цієї дуги. Тому для виконання таких гранітних сходів інженери нашої компанії розробили свій проект, враховуючи фактичні розміри бетонної основи. На деякі сходини виготовлялися шаблони, для запобігання помилок.

Матеріал: Український граніт – Львів. Приміщення Unicredit bank, у м. Львів, по вул. Федьковича. Виконано гранітні сходи, цоколь фасаду, площадки. Роботи проводилися у 2011-му році. Зупинимося детальніше на цьому об’єкті, оскільки при проведені робіт наші спеціалісти зіткнулися з кількома цікавими питаннями. Бетонні дугоподібні сходи, які мали облицьовуватися гранітом були виготовленні без дотримання радіусу. Довелося в деяких місцях збивати бетон, в деяких доливати. Кожну радіальну сходину з граніту виготовляли по попередньо виготовленому шаблону. Товщина пінопласту, для утеплення фасаду, не дозволяла правильно облицювати гранітом цоколь, а саме гранітні плити повинні ховатися під пінопласт, що зробити було не можливо. Вирішили питання додатковою накривною деталлю з граніту, що дозволило запобігти потраплянню води за гранітний фасад. Оскільки щодня банк відвідували сотні людей, постало питання , до того, що полірована поверхня натурального каменя занадто слизька, а термооброблена – занадто важка у догляді. Було прийнято рішення усі вертикальні площини зробити пиляним, а для надання глибини кольору, усі гранітні плити обробити спеціальною хімією. На даному об’єкті використовувався український граніт жежелівського

Матеріал: Китайській та Українский граніти. Місто – Львів.

ТОВ «Юніко-Істейт» в 2012-му році, провела переобладнання будівлі колишнього заводу «Полярон» під  сучасний торговий центр. Наша компанія проводила лицювальні роботи гранітом на фасаді цього будинку. Було використано комбінацію жовтого граніту Yellow(Китай) та сірого граніту Grey Ukraine(Україна). Особливість цього об’єкта полягає в тому, що на ньому використовувалося два типа лицювання гранітом. Плити 600*300*20 китайського виробництва кріпилися на клей для натурального каменя і армувальну сітку, а великі сірі плити , з українського граніту кріпилися на закладні металеві елементи(анкери), які наша компанія підготувала заздалегідь, самотужки. Такі елементи кріплення для натурального каменя використовувалися тому, що важкі плити знаходяться безпосередньо біля землі. При чому вже було змонтовано бетонну бруківку задовго до того, як наша компанія почала свої роботи. Як відомо у зимовий та літній періоди на вулиці рівень землі має властивості змінюватися, тому завжди є загроза, що даний процес може зірвати гранітну плиту, якщо вона десь контактуватиме з землею чи бруківкою. Тому було прийнято рішення використовувати закладні деталі та еластичний поліуретановий клей. Це той випадок, коли незначне збільшення кошторису призводить до значної економії у майбутньому.

Матеріал: Китайській граніт – Львів.

Фасад даного приміщення, було виконано у 2008-му році. Цікаво, що до нашої компанії звернулися представники «Антошка» за 3 тижні до запланованого відкриття магазину. За цей час було необхідно погодити камінь, узгодити усі деталі, зробити та погодити проект, тощо. Лицювальні роботи було виконано бразилійським гранітом Rosso Whalnut, з виконанням рустів, щоб придати додаткової привабливості. З урахуванням побажання клієнта та дуже обмеженого часу, наші спеціалісти працювали на об’єкті в дві зміни. Частину робіт було проведено в нічний, під світлом прожекторів. Звичайно, у ночі гучні роботи по обробці граніту проводити не дозволялося, тому усе готувалося заздалегідь за дня, а у вечірній час лише проводилися монтажні роботи.

90% робіт було виконано в найкоротші терміни. Однак, нажаль, остаточне завершення робіт відбулося наступного дня після відкриття, оскільки було прийняти рішення не ризикувати якістю виконання робіт.

Call Now Button