Головна » Стільниця з мийкою з граніту – Одеса, 2016 рік

Стільниця з мийкою з граніту – Одеса, 2016 рік

Відповіді на часті питання

 1. Скільки коштує мийка з українського граніту?

  На подив коштує вона не дорожче мийки з керамограніта. Однак, є можливість зробити її абсолютно таку ж за кольором, як і саму стільницю. На сьогоднішній день Ми виготовляємо такі мийки і поставляємо нашим клієнтам за ціною 200 $ за одиницю.

 2. Як виготовляється гранітна мийка?

  Мийка складається з п’яти площин – чотирьох бічних і днища, в якому прорізано отвір для зливу і фрезеровано поглиблення для декоративної частини зливу: Всі п’ять гранітних площин склеюються високоміцним поліуретановим клеєм-герметиком, який полімеризується протягом 24-х годин. Шви не пропускають вологу, і не підлягають демонтажу без зламу деталей мийки. Днище і бічні площині ми рекомендуємо виготовляти з граніту товщиною 30 мм – як і товщина стільниці.

 3. Які можуть бути розміри мийки з граніту?

  Мийка з натурального каменю, вироблена таким способом може бути будь-якого розміру. При цьому Вам не потрібно витрачати час на магазини або пошуки мийки через інтернет – все проектується одночасно з гранітної стільницею. Обмеження розмірів мийки задається лише габаритами самої стільниці і розмірами меблів. При цьому ціна гранітної мийки практично не залежить від її розмірів, за умови, що вона не розміром з акваріум.

 4. Якого кольору може бути мийка з каменю?

  Ми працюємо з усіма українськими родовищами каменю, кольорова гамма якого представлена ​​в нашій Галереї. Вибрати мармур для стільниці та мийки в ванну кімнату Вам допоможе наша палітра. Однак, не забувайте, що незважаючи на свою красу – мармур м’якший камінь, в порівнянні з гранітом.

 5. Гарантія на мийки з граніту.

  Гарантія на наші гранітні мийки – 36 місяців. Ми надаємо її за нашими угодами, якими супроводжується будь-яке замовлення, розміщене в компанії GRANEX.

 6. Якщо гранітна мийка розбилася – невже міняти цілу стільницю?

  Нічого подібного – замінюємо тільки гранітну мийку. Склейку виробляємо за місцем. Більш того, якщо подібне, на жаль, сталося Вам достатньо вказати нам номер договору або ж прізвище, на яку було укладено договір – і всі технічні параметри Вашого замовлення знайдені. Ми зберігаємо всю інженерну інформацію про наших проектах вже 10 років – з 2007 року.

Call Now Button