Головна » Стільниця з лабрадориту Irina Blue — Одеса, 2017 рік

Стільниця з лабрадориту Irina Blue

Заміна стільниці необхідна в тому випадку, якщо старе покриття Ваших кухонних меблів втратило належний вигляд і, відповідно, свої характеристики. Або ж в тому випадку, якщо Ви вирішили оновити інтер’єр, або просто вирішили зробити вибір в сторону більш сучасного та якісного матеріалу.

Якщо Вам необхідна недорога заміна стільниці, то ряд робіт можна виконати і самому. Зрозуміло, для цього знадобляться певні навички.

Але заміна стільниці на кухні своїми руками може здатися не таким простим заняттям, тому в цій справі ми рекомендуємо звернутися за допомогою до професіоналів.

Для наочності покажемо Вам і розповімо, як відбувається заміна стільниці нашими фахівцями, на прикладі кухонної стільниці з лабрадориту, і розглянемо всі етапи роботи:

  • Для початку наш замовник надає нам необхідні розміри своєї майбутньої стільниці. Після чого ми робимо попередній прорахунок в двох різних варіантах каменю. І якщо замовника влаштовує вартість заміни стільниці, ми переходимо до наступного пункту.
  • Тепер наш фахівець виїжджає на об’єкт до замовника і проводить виміри основи кухонної конструкції, після чого робить її фотофіксацію.
  • Потім, вже в нашому офісі, за допомогою графічної програми, ми проектуємо стільницю з урахуванням вертикальних стійок кухонної конструкції і пропонуємо готові варіанти на розгляд замовнику.
Креслення стільниці з лабрадориту Irina Blue

Після того, як замовник визначився з підсумковим варіантом стільниці, ми обговорюємо і погоджуємо з ним всі деталі, що залишилися і підписуємо договір.

По проходженню 20-ти робочих днів на об’єкт виїжджають кваліфіковані фахівці. Вони відвантажують і виконують монтаж обраної стільниці. Монтаж триває від одного до двох днів в залежності від складності та форми стільниці.

Після всіх переживань та сподівань, як правило, Замовник залишається задоволеним, і багато років користується своєю стільницею з натурального каменю.

Ні для кого не секрет, що натуральний камінь завжди краще штучного. Він жаростійкий, простий у догляді, довгі роки зберігає свій первинний вигляд, що є критерієм довговічності.

Корисна інформація

Call Now Button