Головна » Гранітні сходи, житловий будинок – Львів, 2008 рік

Гранітні сходи, житловий будинок – Львів, 2008 рік

У зеленій частині Львова – на вулиці Мечнікова, красується своїми вхідними групами з граніту багатоповерховий житловий будинок. Використовувався український граніт покостівського родовища. Цей камінь буває кількох селекцій, зокрема темно-сірий і світло-сірий. Досить популярний, не в останню чергу, завдяки ціні, адже в межах нашої країни знаходиться кілька десятків діючих кар’єрів, що дозволяє позитивно впливати на ціноутворення сировини.

Наша компанія володіє повним циклом виробництва – розпил блоків, полірування слябів, порізка, виготовлення фаски, тощо. Наші вироби ми поставляємо та встановлюємо по усій Україні, зокрема в таких містах, як Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Чернівці, Ужгород, Київ та інші. Тому нам важливо підтримувати тісні стосунки з кар’єрами для безперебійного постачання сировини, щоб ми завжди могли вчасно та якісно виготовити будь-яке замовлення, будь-якої складності.

Також у цьому будинку нашим підприємством виконані роботи з лицювання сходів з граніту, підлог та ліфтових порталів. Навіть самий не дорогий граніт надасть солідності навіть таким простим деталям, як вхід до ліфту або парадну вхідну групу багатопоферхівки.

Щодо вхідної групи. Сходини виготовлені з термообробленою горизонтальною площиною, а торці – поліровані із звичайною заокругленою фаскою, радіусом 5 мм. Аналогічно і плити. Плитка гранітна форматом 600 мм на 600мм, товщина 20мм поверхня термооброблена.

Підсходини та боковини з полірованого каменя. В комплексі вийшло, що усі горизонталі є термооброблені, а усі вертикалі – поліровані. Шороховата поверхня запобігає ковзанню, що дуже важливо, адже будинок житловий і має велику проходимість людей в день. Тому не можна допускати, щоб в таких місцях було слизько, адже люди перносять важкі і дорогі речі, меблі, матері з колясками, малі діти, для усіх треба було виконати надійний та безпечний вхід.

Колони лицювали полірованою гранітною плиткою. Для надійності встановлювали армуючи металеву сітка, а тоді на неї вже монтували плити. Отже слід розуміти куди треба використовувати поліровану поверхню, а куди термооброблену. Звичайно, що поліровка надає глибину кольору каменя, показує та підкреслює усю його природню красу, але також вона досить слизька. Шороховата поверхня менш елегантна, але надійна. Так вона потребує більш складного догляду, її важче чистити. Але на теперішній час це не проблема, помити камінь під тиском води.

А ту ж, вищезгадану глибину кольору, можна надати, обробивши камінь спеціальною хімією, про яку Ви можете дізнатися на нашому сайті в розділі «Енциклопедія». В середину приватного будинку можна і треба проводити встановлення глянцевих сходин. В таких будинках немає великої проходимості, а також на дані вироби з натурального каменя не впливають кліматичні умови, тому в термообробці немає необхідності.

Call Now Button