Бруківка пиляна з Покостівського граніту (20×10×5 см)

870 грн

Вартість вказана за м²

Артикул: 10257 Категорія:

У порівнянні з повністю колотою, пиляна бруківка з граніту Покостівського родовища має всі шість сторін пиляних. Верх кожної бруківки шорсткий, як асфальт — термооброблений. Обробка полум’ям надає натуральному каменю антиковзаючу поверхню. Подібну бруківку також називають повнопиляною, вона широко використовується в якості гранітної тротуарної плитки. На початку виробничого процесу, блоки Покостівського граніту розпилюють на масивних дискових верстатах на плити товщиною 5 см. Ці сляби ми піддаємо вогневій обробці при температурі близько 1200 градусів за шкалою Цельсія. Потім заготовки товщиною 5 см ріжуться на розмір 20х10 см.

Пиляна гранітна бруківка має ряд переваг в порівнянні з колотою:

  • Більш гладка і неслизька поверхня;
  • Бічні сторони абсолютно рівні, це забезпечує максимально рівний шов;
  • Стики при монтажі мінімального розміру.
Тип продукції Бруківка гранітна
Тип каменю Grey Ukraine
Колір Сірий
Товщина 50 мм
Формат 200×100 мм
Лицьова поверхня термо
Бічна поверхня пиляна
Низ пиляний
Укладання шов 2–5 мм
Кількість в 1 м2 50 шт
Вага 1 м2 135 кг
Упаковка палета по 1–2 тонни
На одну машину 22 т. 160 м2

Монтаж пиляної гранітної бруківки Покостівського родовища 20х10х5 см

Ви можете вибрати один з двох способів монтажу гранітної бруківки: на жорстку (статичну) основу і на м’яку (динамічну), але при цьому дренуючу основу. Статична основа з армованого бетону або готових ЗБ плит застосовується на територіях з великим і постійним навантаженням, або на пішохідних доріжках шириною 4–5 метрів. Дренуючі динамічні основи використовують при мощенні великих площ, де проблематично зробити водовідведення.

Варіанти дизайну сірої повнопиляної гранітної бруківки

Вкотре нагадаємо, що вищим професіоналізмом в натуральному камені є вміння поєднувати один і той же вид граніту з різними типами поверхонь між собою. Лицьова поверхня даного мінералу може бути різноманітною: термообробленою, пиляною, колотою, а також полірованою.

Вироблена нами бруківка розміром 200х100 мм і товщиною 50 мм відмінно поєднується з такою ж пиляно-колотою бруківкою розміром 100х100 мм. Першокласно будуть виглядати водостічні канавки з того ж сірого, але полірованого Покостівського граніту. Гладкі смужки з шліфованою або такою ж пиляною поверхнею також будуть відмінним доповненням.

Із задоволенням зауважимо, що Покостівська гранітна бруківка відмінно поєднується з такою ж за форматом червоною бруківкою з Капустинського граніту, або чорною — з Базальту.

Для того, щоб купити пиляну Покостівську гранітну бруківку розміром 200х100х50 мм, Вам достатньо зателефонувати нам за телефонами:
(097) 907-31-49
(050) 370-22-25

Колір

Розмір

,

Товщина

,

Тип каменю

Call Now Button