Бруківка пиляна з Капустинського граніту (20×10×5 см)

950 грн

Вартість вказана за м²

Артикул: 10287 Категорія:

У порівнянні з повноколотою, пиляна бруківка з граніту Капустинського родовища має всі 6 сторін пиляних. Верх кожної бруківки термооброблений. Така вогнева обробка надає натуральному каменю антиковзаючу поверхню. Таку бруківку також називають повнопиляною, так як повністю всі сторони пиляні, і вона є гранітною тротуарною плиткою. На самому початку, блоки Капустинського граніту розпилюють на великих дискових верстатах на плити товщиною 5 см. Ці плити ми піддаємо обробці полум’ям при температурі 1000–1200 градусів за шкалою Цельсія. Потім смуги товщиною 5 см форматуються на розмір 20х10 см.

Як результат, маємо суттєві переваги в порівнянні з колотою бруківкою:

  • Пиляна гранітна бруківка має більш гладку і неслизьку поверхню;
  • Бічні сторони пиляні і рівні, це дає абсолютно рівний шов;
  • Шви при укладанні максимально тонкі і рівні.
Тип продукції Бруківка гранітна
Тип каменю Rosso Santiago
Колір Червоний
Товщина 50 мм
Формат 200×100 мм
Лицьова поверхня термо
Бічна поверхня пиляна
Низ пиляний
Укладання шов 2–5 мм
Кількість в 1 м2 50 шт
Вага 1 м2 135 кг
Упаковка палета по 1–2 тонни
На одну машину 22 т. 160 м2

Монтаж пиляної гранітної бруківки Капустинського родовища 20х10х5 см

Є основних два способи монтажу гранітної бруківки: на тверду основу і на «м’яку», дренуючу основу. Тверда основа з армованого бетону або готових залізобетонних плит застосовується на майданчиках з істотним постійним навантаженням, або на доріжках шириною до 5 метрів. Дренуючі, м’які основи застосовуються на площах великих розмірів, де важко зробити водовідведення.

Варіанти дизайну червоної повнопиляної гранітної бруківки

І знову нагадаємо, що вищим пілотажем в натуральному камені є вміння комбінувати один і той же вид граніту з різними типами поверхні між собою. Поверхня цього мінералу може бути різноманітною: термообробленою, пиляною, колотою і полірованою.

Наша бруківка форматом 20х10 см і товщиною 5 см відмінно поєднується з такою ж пиляно-колотою бруківкою розміром 10х10 см. Відмінно виглядатимуть жолоби водовідведення з червоного полірованого Капустинського граніту. Гладкі смужки з термообробленою або такою ж пиляною поверхнею також будуть відмінним доповненням.

В цілому, червона гранітна бруківка відмінно поєднується з такою ж за форматом сірою бруківкою з Покостівського граніту, або чорної — з Базальту.

Для того, щоб купити пиляну Капустинську гранітну бруківку розміром 20х10х5 см, Вам достатньо зателефонувати нам за телефонами:
(097) 907-31-49
(050) 370-22-25

Колір

Розмір

,

Товщина

,

Тип каменю

Call Now Button