Бруківка пиляно-колота з каменю Базальт 20×20×5 см

1 470 грн

Артикул: 10268 Категорія:

Базальтова бруківка пиляна з колотими краями 20×20×5

Як і зрозуміло з назви, ця бруківка виготовляється шляхом розпилювання базальтових блоків на плити, висотою приблизно 20 см і товщиною 5 см. Потім, після камнерізного верстата, ці плити ми термообробляємо – спеціальними пальниками, при температурі 1200 градусів за Цельсієм. До слова, на меншу температуру базальт взагалі не реагує, так що щасливі власники чорних базальтових стільниць можуть абсолютно спокійно ставити гарячі сковорідки прямо на поверхню. Після термообробки, смуги базальту відправляються на гідравлічний прес, де і відбувається форматування цих плит на розмір 20×20 сантиметрів. Краї кожної бруківки, після такої процедури, мають природній скол.

Як краще монтувати пилено-колоту базальтову бруківку

Відразу обмовимося, що колоті, не ідеально рівні краї у цього типу базальтової бруківки – це не вада, а її перевага! Природній скол базальту бажано підкреслити при укладанні таких плит мощення. Це можна зробити, якщо не повністю засипати шов між плитами – залишити один-два сантиметри порожніми. Тим більше, що товщина бруківки в 5 сантиметрів легко дозволить це зробити.

Ще одним ефектним прийомом в укладанні такої бруківки є саме вміння виділити шов. Уявіть: Ви засипали проміжки між абсолютно чорною базальтовою бруківкою білосніжною мармуровою крихтою. Або по-іншому: засипати ці шви яскраво-червоною гранітною підсипкою. Загалом поле для творчості дуже велике.

Як ми доставляємо базальтові плити мощення нашим клієнтам

Таку продукцію ми пакуємо на піддони 120 * 80 сантиметрів. Стягаємо поліпропіленовою стрічкою – для надійності доставки. Якщо Ви вирішили купити таку базальтову бруківку про запас, і знаєте, що стояти у Вас на будівництві вона буде до моменту монтажу кілька місяців – ми рекомендуємо додатково обгорнути кожен піддон поліетиленом. Так шорстка поверхня бруківки не дуже сильно запилиться.

Базальт – досить важкий камінь, він навіть важче граніту. Його щільність – 3000 кг на 1 метр кубічний. Якщо перерахувати, то отримаємо вагу 1-го метра квадратного базальтової бруківки 20 × 20 і товщиною 5 см – 150 кг. Іншими словами, в машину, місткістю 22 тонни можна завантажити 145 м2 такої продукції. І не забудьте – для розвантаження на будівельному об’єкті таких базальтових плит краще застосовувати техніку: підйомний кран, маніпулятор або навантажувач.

Колір

Розмір

Товщина

Тип каменю

Call Now Button