Бруківка пиляно-колота з колотими краями з червоного граніту Rosa Raveno (10×10×3 см)

750 грн

Артикул: 10279 Категорія:

Бруківка з Корецького граніту Rosa Raveno, пиляно-колота, термо, краї колоті 10х10х3

За назвою цієї гранітної бруківки цілком зрозуміло: вона виготовляється шляхом розпилювання граніту Корецького родовища на смуги. Ширина таких заготовок приблизно 20 сантиметрів, а товщина 3 сантиметри. Після дискового камнерізного верстата, заготовки корецького граніту ми обробляємо полум’ям – за допомогою спеціальних газових пальників. Термообробка граніту відбувається при максимально високій температурі – в 1200 градусів за Цельсієм. Ця виробнича операція показує, що температура менше ніж 1200 градусів граніту Rosa Raveno взагалі не страшна. А це, в свою чергу, означає, що щасливі власники стільниць з граніту мають можливість абсолютно безбоязно ставити гарячий металевий посуд з вогню прямо на граніт. Після обробки полум’ям, гранітні смуги, товщиною 30 міліметрів подаємо на гідравлічний прес для розколювання каменю. Тут відбувається обрубування зайвого каменю по краю кожної плити. Завдяки цьому, кожна плита мощення отримує відносно точні розміри по 10 сантиметрів. Бічна сторона кожної гранітної бруківки, після такої маніпуляції, має структуру натуральної скелі.

Як професійно і естетично укладати пилено-колоту бруківку з Корецького граніту

Не полінуємося і відзначимо, що колоті боки і не зовсім прямі краї у цього виду бруківки з граніту – це не недолік, а її величезна перевага! Натуральний скол буде розумно підкреслити при укладанні бруківки. Цього можна досягти, якщо не на всю 3-х сантиметрову товщину закладати проміжок між сусідніми каменями. Раціонально і естетично залишати не менше одного сантиметра без заповнювача. При укладанні на жорстку статичну підставку, а воно є вкрай рекомендованим, це легко зробити з плитами 30-ти міліметрової товщини. Нагадаємо, що гранітна бруківка розміром 10х10 сантиметрів це вже не просто бруківка, а майже тротуарна плитка. Особливо, якщо врахувати її абсолютно рівний протиковзний верх, який створює абсолютний комфорт при ходьбі.

Ще одним шиком в дизайні з такою гранітної бруківки є вміння підкреслити шов. Його можна прикрасити матеріалом з іншої твердої породи – наприклад крихтою з жовтого пісковика. Червоний колір гранітної бруківки з Корецького кар’єру відмінно поєднується зі світло-сірим Покостівським гранітом, або чорним лабрадоритом.

Покостівський і Корецький граніт (поєднання)Пиляна бруківка з червоного Корецького граніту і сірого Покостівського

Доставка і упаковка пилено-колотої тротуарної плитки з Корецького граніту

Подібну червону гранітну бруківку ми пакуємо або в біг-беги, або ж на євро-піддони 1200*800 мм. У другому випадку, обов’язково додатково пов’язуємо міцною полімерною стрічкою. Це необхідно для гарантії збереження продукції під час доставки. Буває так, що Ви вирішили купити бруківку з Корецького граніту 100х100х30 заздалегідь, і знаєте, що лежати вона буде до початку укладання кілька місяців. Тоді, в такій ситуації, ми переконливо рекомендуємо додатково звернути кожну паллету з бруківкою поліетиленовою плівкою. Завдяки такій нехитрій операції, шорстка поверхня граніту не буде занадто запилена під час зберігання – до початку монтажу.

Граніт Rosa Raveno з Жадківського кар’єру – досить твердий і щільний камінь! Його питома вага лежить в межах від 2670 до 2730 кг на 1м3. По-іншому – отримуємо вагу 1-го метра квадратного Корецької тротуарної плитки 100х100 і товщиною 3 см: 80 – 82 кг. А це значить, що в машину, вантажопідйомністю 22 тонни максимально можна завантажити 270 м2 цієї бруківки. Так само не забудьте: під час розвантаження на Вашу адресу краще уникати ручної важкої праці. Доцільно застосувати техніку: підйомний кран або автомобіль-маніпулятор.

Упакована гранітна тротуарна плитка

Колір

Розмір

Товщина

Тип каменю

Call Now Button