Підвіконня з мармуру Crema Mare (R30, фаска A)

1 830 грн2 020 грн

Вартість вказана за пог. м

Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Ніжний бежевий мармур Crema Mare добувають в Туреччині, цей натуральний камінь — вірний варіант для виготовлення підвіконь. Він має дуже приємну текстуру. Спокійна колірна гамма цього матеріалу створює затишну теплу атмосферу в будинку. Широке застосування мармур Crema Mare знайшов в підвіконнях, камінах, плитці для підлоги та інших виробах. Це хороший технологічний камінь, на якому чудово виходить виконувати як прості фаски під 45 градусів, так і складні фігурні профілі.

Технічні характеристики мармурового підвіконня
Параметр Одиниця Характеристика
Довжина мм 1220
Ширина мм 300
Товщина мм 20/30
Маса кг 20/30
Фаска тип А
Захід фаски з боків мм 100
Зовнішні кути тип R30

Упаковка підвіконь проводиться в дерев’яну обрешітку. Робиться це для того, щоб доставку можна було здійснювати як попутним транспортом, так і транспортними службами. Будь-яке мармурове підвіконня можливо зробити не тільки типових розмірів 1220х300 мм, а й будь-якого іншого розміру.

Ціна підвіконня з мармуру Crema Mare

При виробництві з натурального каменю товщиною 2 см, ціна складе 2240 грн/шт, що дорівнює 1830 грн/пог. м.

Якщо товщина мармуру буде 3 см, ціна зросте до 2470 грн/шт. У погонних метрах це 2020 грн/пог. м.

Вартість дерев’яної упаковки і доставки на Вашу адресу калькулюється окремо, і розподіляється по всіх виробах в партії поставки. Ціна мармурових підвіконь буде менше, якщо замовляти їх на всі кімнати в будинку одночасно. Так ви зможете зменшити витрати на доставку і упаковку.

Особливості експлуатації

Підвіконня з мармуру доцільно встановлювати в середині приміщення. Це пов’язано з тим, що мармур — камінь, який може вбирати воду в достатніх обсягах. А це може знижувати морозостійкість всього підвіконня.

Товщина

,

Call Now Button