Підвіконня з мармуру Verde Guatemala (R30, фаска A)

2 380 грн2 610 грн

Вартість вказана за пог. м

Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Мармур Verde Guatemala поєднує в собі кристали насиченого темно-зеленого кольору з невеликими вкрапленнями чорних зернистих плям мінералів. Цей елітний натуральний камінь найкращим чином застосовується для оформлення елементів дизайну приміщень, створення різних мозаїчних композицій і фресок. Його також застосовують в облицюванні фасадів будівель, виготовленні стільниць, камінів, перил і ступенів сходів. Все частіше його стали застосовувати для виготовлення підвіконь, тим самим створюючи акцент в приміщенні. Неперевершені переваги мармуру Verde Guatemala в сукупності з його бездоганним естетичним виглядом збагачують солідною розкішшю будь-яку деталь інтер’єру і підкреслюють престижний статус власника будинку.

Технічні характеристики мармурового підвіконня
Параметр Одиниця Характеристика
Довжина мм 1220
Ширина мм 300
Товщина мм 20/30
Маса кг 20/30
Фаска тип А
Захід фаски з боків мм 100
Зовнішні кути тип R30

Упаковка підвіконь проводиться в дерев’яну обрешітку. Робиться це для того, щоб доставку можна було здійснювати як попутним транспортом, так і транспортними службами. Будь-яке мармурове підвіконня можливо зробити не тільки типових розмірів 1220х300 мм, а й будь-якого іншого розміру.

Ціна підвіконня з мармуру Verde Guatemala

При виробництві з натурального каменю товщиною 2 см, ціна складе 2910 грн/шт, що дорівнює 2380 грн/пог. м.

Якщо товщина мармуру буде 3 см, ціна зросте до 3190 грн/шт. У погонних метрах це 2610 грн/пог. м.

Вартість дерев’яної упаковки і доставки на Вашу адресу калькулюється окремо, і розподіляється по всіх виробах в партії поставки. Ціна мармурових підвіконь буде менше, якщо замовляти їх на всі кімнати в будинку одночасно. Так ви зможете зменшити витрати на доставку і упаковку.

Особливості експлуатації

Підвіконня з мармуру доцільно встановлювати в середині приміщення. Це пов’язано з тим, що мармур — камінь, який може вбирати воду в достатніх обсягах. А це може знижувати морозостійкість всього підвіконня.

Товщина

,

Call Now Button