Підвіконня з мармуру Victory (фаска A)

1 640 грн1 830 грн

Вартість вказана за пог. м

Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Біло-сірий мармур Victory з Греції — вірний варіант для виготовлення підвіконь. Це хороший технологічний камінь, на якому чудово виходить виконувати як прості фаски під 45 градусів, так і складні фігурні профілі. Біле мармурове підвіконня товщиною 3 см розумно застосовувати в місцях, де необхідно максимально збільшити простір під вікном. Зробити нависання над радіатором якомога більше, і при цьому не програти в міцності.

Технічні параметри підвіконня
Параметр Одиниця Характеристика
Довжина мм 1220
Ширина мм 300
Товщина мм 20/30
Маса кг 20/30
Фаска тип А
Захід фаски з боків мм 100
Зовнішні кути тип гострі

Упаковка підвіконь проводиться в дерев’яну обрешітку. Робиться це для того, щоб доставку можна було здійснювати як попутним транспортом, так і транспортними службами. Будь-яке мармурове підвіконня можливо зробити не тільки типових розмірів 1220х300 мм, а й будь-якого іншого розміру.

Ціна підвіконь з білого мармуру Victory

При виробництві з натурального каменю товщиною 2 см, ціна складе 2010 грн/шт, що дорівнює 1640 грн/пог. м.

Якщо товщина мармуру буде 3 см, ціна зросте до 2240 грн/шт. У погонних метрах це 1830 грн/пог. м.

Вартість дерев’яної упаковки і доставки на Вашу адресу калькулюється окремо, і розподіляється по всіх виробах в партії поставки. Ціна мармурових підвіконь Victory буде менше, якщо замовляти їх на всі кімнати в будинку одночасно. Так ви зможете зменшити витрати на доставку і упаковку.

Особливості експлуатації

Білі підвіконня з мармуру доцільно встановлювати в середині приміщення. Це пов’язано з тим, що мармур — камінь, який може вбирати воду в достатніх обсягах. А це може знижувати морозостійкість всього підвіконня.

Товщина

,

Call Now Button