Підвіконня з мармуру Crema Nova (фаска A)

1 480 грн1 670 грн

Вартість вказана за пог. м

Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Теплий бежевий мармур з Туреччини прекрасно підходить для виготовлення підвіконь. Це відмінний технологічний камінь, на якому якісно виходить фрезерувати як прості фаски під 45 градусів, так і складні фасонні профілі. Підвіконня з мармуру товщиною 3 см доцільно застосовувати в місцях, де необхідно максимально розширити простір під вікном. Зробити нависання над стіною якомога більше, і при цьому не втратити в міцності.

Технічні характеристики мармурового підвіконня
Параметр Одиниця Характеристика
Довжина мм 1220
Ширина мм 300
Товщина мм 20/30
Маса кг 20/30
Фаска тип А
Захід фаски з боків мм 100
Зовнішні кути тип гострі

Упаковка підвіконь проводиться в дерев’яну касету. Так, щоб доставку можна було здійснювати як попутним транспортом, так і службами доставки. Мармурові підвіконня можливо виготовляти не тільки стандартних розмірів 1220х300 мм. Ви можете купити підвіконня, виготовлені за вашими індивідуальними розмірами.

Ціна підвіконь з мармуру Crema Nova

При товщині 2 см — ціна підвіконня 1810 грн/шт, що дорівнює 1480 грн/пог. м.

Якщо товщина каменю 3 см — вартість буде 2040 грн/шт. У перекладі на погонні метри: 1670 грн/пог. м.

Ціна дерев’яної упаковки і доставки на Вашу адресу калькулюється окремо, і розподіляється по всіх виробах в партії поставки. Ціна бежевих мармурових підвіконь Crema Nova буде менше, якщо замовляти їх на всі приміщення одночасно. Так ви зможете заощадити на доставці та упаковці.

Особливості застосування

Підвіконня з мармуру доцільно встановлювати всередині приміщення. Це пов’язано з тим, що мармур — це осадова порода, яка може вбирати вологу в достатніх обсягах. А це, в свою чергу, знижує морозостійкість самого підвіконня. Якщо ваше підвіконня досить довге і вузьке, тоді надійніше буде виготовляти його з мармуру товщиною 30 мм.

Товщина

,

Call Now Button