Плитка полірована з Габро 600x300x20 мм

910 грн

Вартість вказана за 1 м² при замовленні від ​10 м²

Категорія:

Полірована плитка 60х30 см товщиною 2 см з габро — це той природний облицювальний матеріал, який відмінно справляється з підвищеним абразивним навантаженням в громадських будівлях, і циклами заморожування-розморожування на фасадах. У той же час привносить неповторну естетику навколишньому архітектурному простору.

Ви плануєте купити поліровану або шліфовану габрову плитку розміром 600х300х20? Ми постаралися максимально детально показати, як можна використовувати її при зовнішньому облицюванні фасадів будівель, тротуарних доріжок, терас, а також в обробці інтер’єрів.

Приклади використання кам’яної плитки з габро:

  1. Облицювання сходових ступенів всередині приміщення. Проступ облицьований плиткою 600х300х20. Підсходина — та ж плитка, тільки розпиляна на складові: висота підсходинки варіюється від 100 до 150 мм.використовується як полірована, так і матова-шліфована плитка. Гладка полірована поверхня розкриває всю красу каменю і надає інтер’єру ще більшу привабливість.
    Для облицювання одної сходинки внутрішніх сходів шириною 120 см Вам знадобиться всього 3 плитки розміром 600х300х20 мм. Дві на сходинку, і одна — на підсходинку.
  2. Укладання підлоги кам’яною шліфованою плиткою 600х300х20. Габро має темно-сірий, практично чорний відтінок з безліччю кристалів. Саме такий камінь підійде під майже будь-який інтер’єр. Приміщення в яскравих фарбах вона врівноважить і збалансує, а в приміщенні в спокійних тонах вона підкреслить всю строгість і делікатність. Її можна використовувати як в прихожих зонах, так і в кухонних і навіть у ванній кімнаті.
  3. Облицювання цоколя будівлі і відливу — зовнішнього підвіконня з однакового виду кам’яної плитки.

Ви можете облицювати цоколь свого будинку плиткою з природного каменю 600х300х20, уклавши її просто стик в стик (з мінімальним швом 1,5 мм). А для додання ще більшої витонченості екстер’єру, можна зробити фаску під 45°, 3-5 мм по довгій стороні. Так шви будуть виглядати набагато привабливіше. У свою чергу для монтажу підвіконня Вам знадобиться така ж плитка, яку можна порізати на деталі шириною 100-150 мм, створивши при цьому кілька віконних відливів. Щоб вони не поступалися цоколю будівлі по витонченості, їх також можна обладнати фігурною фаскою.

Дані приклади — це лише мале, що можна було розповісти про плитку і способи її укладання. Ви можете облагородити кам’яною плиткою не тільки будинок, але і двір, патіо і навіть облицювати паркан.

Як відбувається виробництво полірованої і шліфованої плитки

Полірування являє собою процес механічної обробки, при якому використовуються полірувальні алмазні круги і абразивні порошки. В результаті камінь набуває дзеркальний блиск. При цьому глибина візерунка натурального каменю розкривається в повній мірі.

Переваги полірованої плитки з габро:

  • міцність: граніт товщиною 2 см витримує значно більший тиск, ніж 1 см керамограніту;
  • стійкість до перепадів температур: низьке водопоглинання габро робить шліфовану плитку з нього морозостійкою;
  • простота в догляді: миється і підмітається як звичайна кераміка.
Колір

,

Розмір

,

Товщина

,

Тип каменю

Call Now Button