Плитка термооброблена з Габро 600x300x20 мм

910 грн

Вартість вказана за 1 м² при замовленні від ​10 м²

Термооброблена або бучардована кам’яна плитка 60х30 см товщиною 2 см з габро — це натуральний матеріал для облицювання. Він у багато разів перевершує термін служби цементної бруківки, і навіть керамограніта!

Ви вирішили купити термооброблену або бучардовану габрову плитку розміром 600х300х20? Для Вас ми найбільш детально показали, як можна застосовувати її при зовнішньому облицюванні екстер’єрів будівель, благоустрої громадських місць і приватних резиденцій.

Де застосовується нековзна кам’яна плитка з габро:

  1. Облицювання зовнішніх сходинок. Сходина облицьована плиткою 600х300х20. Підсходинка — так само плитка, тільки розділена на дві частини: висота підсходинки варіюється від 100 до 150 мм. Використовується як термооброблена, так і бучардована поверхня. Для облицювання вхідних сходів Вам знадобиться всього лише 3 плитки на одну сходинку шириною 120 см.
  2. Вуличне мощення габровою протиковзкою плиткою 600х300х20. Це оптимальний формат з точки зору ціни і вартості транспортування. Так як будь-яке довговічне мощення потребує, перш за все, хорошу основу. Така плитка — найкраще рішення для влаштування доріжок на бетонній основі.
  3. Облицювання цоколя будівлі і формування відливу (зовнішнього підвіконня) з одного виду кам’яної плитки. Неглянцева плитка теж відмінно прикрашає фасад будь-якої будівлі. Особливий шик можна проявити використовуючи різні типи поверхні природного каменю: термо поверхню — для основної частини фасаду і сходинок, полірування — для підвіконь і підсходинок, колота плитка — для рустів.

Як відбувається виробництво термообробленої і бучардованої плитки

Термообробка — це обробка натурального каменю полум’ям, при якому утворюється шорстка поверхня зі слідами лущення.  Виходить це завдяки застосуванню газових пальників і під впливом високих температур. По закінченню виробництва виходять плити з протиковзкою поверхнею. Ідеальний варіант для використання на вулиці.

Бучарда (від італійської bocciarda) — голчастий молоток. Таким пристосуванням, тільки механізованим, отримують дуже шорстку поверхню.

Переваги протиковзкої плитки з габро:

  • твердість: камінь товщиною 2 см витримує значно більший тиск, ніж стандартна плитка керамограніта товщиною в 1 см;
  • стійкість до морозу: гранично низьке водопоглинання габро робить плитку з нього надзвичайно морозостійкою;
  • простота в монтажі: укладається як звичайна облицювальна плитка.
Колір

,

Розмір

,

Товщина

,

Тип каменю

Call Now Button