Головна » Вироби з каменю » Підвіконня з каменю

Підвіконня з каменю

Каталог підвіконь з мармуру і граніту

Підвіконня є одним з найважливіших елементів оформлення віконного отвору. Вони здатні додати загальному інтер’єру особливу красу, підкреслюючи його стиль і респектабельність. У наш час підвіконня з каменю користуються особливою увагою, як з точки зору дизайну інтер’єру, так і довговічності, як елемента конструкції віконного отвору. Обидва ці фактори найбільш повно задовольняють підвіконня з натурального каменю. Настільки значну увагу натуральному каменю приділяють не тільки через те, що він виділяється своєю міцністю і довговічністю, а також ні з чим не порівнянною красою, а й також ознакою рівня, розкоші та стилю. Серед видів натурального каменю, особливе місце займають підвіконня з граніту та підвіконня з мармуру.

Компанія “Гранекс” пропонує придбати підвіконня з каменю, граніту, мармуру у Львові, Хмельницькому, Тернополі, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Луцьку.

На сьогоднішній день найбільш поширеними є підвіконня з мармуру. Підвіконня з мармуру з особливою легкістю відмінно підходить до будь-якого інтер’єру, стаючи його головною родзинкою і надаючи йому неповторну вишуканість і стиль. Підвіконня з мармуру мають багато власних особливостей. Завдяки великій кількості кольорів і візерунків мармуру, ви завжди можете підібрати найбільш підходяще підвіконня з мармуру, яке найкращим чином впишеться в дизайн вашого інтер’єру. Мармурові підвіконня також володіють виразною красою і особливим енергетичним впливом, яке може як надавати вам енергії і сил, так і заспокоювати і розслабляти. Внаслідок цього, мармурові підвіконня легких, світлих кольорів з м’яким візерунком будуть найбільш підходящими для кімнат відпочинку. У той же час, для офісу та приміщень для конференцій найбільш відповідними будуть підвіконня з мармуру насичених кольорів з яскравими, виразними візерунками.

Підвіконня з граніту володіють великою міцністю, довговічністю і в той же час, здатні наділити дизайн інтер’єру неперевершеною красою і вишуканістю. Крім того, гранітні підвіконня володіють значною практичністю. Підвіконня з граніту мають низьке водопоглинання, а також досить стійкі до значних перепадів температур, завдяки чому їх можна спокійно використовувати поруч з опалювальними системами або розміщувати під прямими сонячними променями. Гранітні підвіконня дуже практичні і не вимагають особливого догляду, завдяки своїй стійкості до забруднень. Підвіконня з граніту не поступаються по красі з підвіконнями з мармуру, оскільки володіють також широким вибором кольорів і візерунків і відмінно поєднуються з іншими елементами дизайну будь-якого інтер’єру.

Підвіконня з граніту і мармуру поєднують в собі чудові естетичні якості, разом з тим, зручність і практичність експлуатації, надійність і довговічність. Підвіконня з натурального каменю зроблять дизайн вашого будинку вишуканим і витонченим і додадуть повноти навіть найбільш ексклюзивному дизайну, завдяки неповторності візерунків і різноманітності кольорів. Підвіконня з мармуру та граніту завжди будуть в моді і будуть служити прикрасою вашого будинку довгі роки.

Крім пререваги у зовнішньому вигляді порівняно з підвіконням із пластику, або деревини, підвіконня з граніту, або мармуру має ряд функціональних переваг:

  • підвіконня з натурального каменю прослужить стільки ж, скільки буде стояти будівля, в якій воно встановлено;
  • на підвіконні з мармуру, або підвіконні з граніту легко поновити поліровку у випадку механічного пошкодження, цю операцію можливо виконати самостійно, або за допомогою наших спеціалістів.
Call Now Button