Головна » Граніт Київ

Граніт Київ

Текстура жовтого граніту Skifiya Gold

Інші назви: Софіївський граніт. Граніт добувають в Миколаївській області в двох кілометрах від села Софіївка. Граніт сірого кольору з біло-жовтими, світло-рожевими вкрапленнями, має відтінок який коливається в діапазоні від бежевого до жовтого. Володіє високою міцністю, щільністю і вологостійкістю, не втрачає своїх властивостей протягом кількох сотень років.


Стільниці з граніту Skifiya Gold

стільниця з жовтого граніту Skifiya Gold, Одеса, 2017 рік
Текстура червоно-чорного граніту Karmin

Інші назви: Крупський граніт. Граніт добувають в Кіровоградській області село Крупське. Граніт сірого, сіро рожевого кольору, з характерними кристалами червоно-рожевого мікрокліна на сіро-чорному тлі. Володіє високою міцністю, щільністю і вологостійкістю, стійкий до перепаду температур. Камінь використовується для облицювання стін, підлог, стільниць, сходів, ступенів і т.д.


Стільниці з граниту Kiarmin

гранітна стільниця
Текстура сірого Жежелівського граніту Cardinal Grey

Інші назви: Жежелівський граніт. Граніт добувають у Вінницькій області с.Жежелев. Граніт має темно-сіре забарвлення з дуже великими вкрапленнями гнейсов, які і надають породі характерну плямисту текстуру. Гідність каменю – відсутність мікротріщин. Завдяки цьому волога не проникає через поверхню каменю і він не руйнується при перепадах температури.


Стільниці з граниту Cardinal Grey

гранітна стільниця, гранитная столешница Cardinal Grey
Текстура червоного граніту Withered

Інші назви: Новоданилівський граніт. Граніт добувається в Миколаївській області в с. Новоданилівка. Камінь має яскраво виражену гаму в червоно-коричневих кольорах з чорними вкрапленнями. Граніт легко піддається обробці: шліфується, колеться, полірується. Часто використовується для облицювання. Цей граніт не вимагає особливих зусиль при догляді, стійкий до перепадів температури.


Стільниці з  граніту  Withered

гранітна стільниця
граніт Одеса

Інші назви: Рахни Полевский граніт. Граніт добувається в Вінницькій області село Рахни Полівські. Це чорний граніт насиченого кольору з сірими розводами. Вироби з цього каменю добре виглядають в сучасних індустріальних стилях інтер’єрів. Відмінно підійде як для лофт так і для хай-тек дизайн проектів. Граніт є міцним, вологостійким і довговічним натуральним каменем.


Стільниці з  граніту Pantera Grey

Стільниця: граніт Pantera Grey - Одеса, 2016
Текстура темно-сірого каменю габро

Граніт добувається в Житомирській область село Шадура. Граніт відомий по всьому світу як високоміцний будівельний і облицювальний камінь, так само цей камінь         використовується для приготування щебеню і асфальтування доріг. Не можна не відзначити що в ритуальній сфері цей камінь став основним матеріалом для виготовлення плит, пам’ятників і т.д.


Стільниці з  граніту Gabbro

стільниця гранітна Gabbro
Текстура червоно-чорного граніту Rosso Santiago

Інші назви: Капустянський граніт. Граніт добувається в Кіровоградській області в селі Кам’яний міст. Є одним з найкрасивіших крупнозернистих червоних гранітів в світі. Полірування каменю дозволяє досягти ідеально гладкої дзеркальної поверхні. Завдяки насиченій кольоровій гамі камінь використовується для виробництва плитки мощення, підвіконь, барних стійок, стільниць, камінів.


Балясини з граніту Rosso Santiago

Балясіни граніт
Текстура коричневого граніту "Star of Ukraine"

Інші назви: Дідковицький граніт. Граніт добувають в Житомирській області село Дідковичі. Він один з найкрасивіших гранітів України – насичено червоно – коричневого кольору. Дуже часто камінь використовується в екстер’єрі та інтер’єрі установ, банків, торговельних центрів, супермаркетів. Природні властивості граніту дозволяють його використовувати як всередині приміщень так і зовні.


Стільниці з  граніту Star of Ukraine

Стільниця з граніту
Текстура світло-коричневого граніту Flower of Ukraine

Інші назви: Межерічка граніт. Граніт добувається в Житомирській області село Межерічка. У своїй кольоровій гамі цей камінь зібрав в собі масу кольорів: світло-коричневий, рожевий, бежевий, фіолетовий. У нашій країні і за кордоном багато хто оцінив його високу художню красу і декоративність і  тому його часто використовують для виготовлення сувенірних виробів, ваз, підставок які можуть прикрасити Ваш дім.


Стільниці з  граніту Flower of Ukrain

гранітна стільниця. гранитная столешница Flower of Ukraine
Текстура червоного граніту Maroon Black

Кашинський граніт. Граніт добувається в Житомирській області в Кашинському р-ні. Граніт має червоно-рожевий колір з сірими     вкрапленнями.   Граніт має хорошу міцність, щільністю і вологостійкість. Матеріал використовується в будівництві  для облицювання усередині і зовні будівель. З цього граніту виготовляють плитки мощення, підвіконня, барні стійки, стільниці, каміни і т.д


  фасади з  граніту Maroon Black

Фасад з граніту. Одеса
Текстура зелено-коричневого Василівського граніту Ukrainian Autumn

Інші назви: Василівський граніт. Граніт добувають в Житомирській області в селі Кам’яна гора. Це граніт в якому поєднуються зелений, чорний, коричневий кольори створюючи осінню палітру відтінків листя. Володіє високою міцністю, щільністю і вологостійкість, належить до першого класу радіоактивності гранітів, що дозволяє застосовувати у всіх видах будівельних робіт.


Текстура зеленого граніту Black Lime

Інші назви: зелений граніт анортозит, Луковецький анортозит, габро-анортозит Луковець. Луковецький  анортозит видобувається в Житомирській області село Луковець. Порода вулканічного походження, зеленого кольору з сіро-зеленими і бежевими вкрапленнями. Має щільність близько 2,7 тонни / м3 як і граніт. Структура крупно зерниста тому виробляти бруківку з нього недоцільно.


Плитка з  граніту Black Lime

гранит Black Lime Львов
Текстура зеленого Гацківського граніту Green Flower

Інші назви: Роговський граніт. Граніт добувається в Житомирській області село Заздрівка. Граніт має зелений насичений колір з сірим забарвленням. Камінь такої породи зустрічається рідко, тому якщо хочете індивідуальності в дизайні зверніть на нього увагу. Камінь легко піддається обробці що дозволяє виготовити з нього навіть дрібні деталі, які стануть прикрасою Вашого будинку.


Підвіконня з   граніту Green Flower

подоконник гранит,підвіконня ганітне
Текстура зеленого Маславського граніту Verde Olive

Інші назви: Маславський граніт, зелений граніт. Граніт добувається в Житомирській області село Суха воля. Граніт по кольоровій  палітрі володіє різними зеленими відтінками, від салатового до темно зеленого, з сірими або чорними вкрапленнями. Цей зелений граніт широко застосовується в оформленні ванних кімнат, кухонь, квартир, ресторанів: стільниці, підвіконня, барні стійки і т.д


Сходи (підступеньки и сапожки -граніт Verde Olive)

Лестница из мрамора и гранита
Текстура сіро-коричневого граніту Leopard

Інші назви: Токівський граніт. Граніт добувається в Дніпропетровській області село Ток. Кольорова палітра цього граніту: червоно-коричневий або темно-червоний колір. Основне своє застосування цей камінь знайшов в зовнішніх облицювальних роботах. Цей граніт витримує різкі перепади температури, зносостійкий і простий у догляді. Дуже часто його можна побачити в ландшафтний дизайн.


Підвіконня з граніту Carpazi

підвіконня ганітне
Текстура червоного граніту Rosa Raveno

Інші назви: Жадківський  граніт, Корецький граніт. Граніт добувається в Рівненській області село Жадківка. Має середньозернисту однорідну структуру що дозволяє досить точно виготовити з нього колоту бруківку. Колір червоно коричневий з чорними і сірими вкрапленнями. Дуже низьке водопоглинання цього граніту дозволяє використовувати його для зовнішніх робіт в регіонах яким властива висока вологість.


Балясины из гранита Rosa Raveno

гранит Red Rose балясины,Балясіни граніт
Текстура помаранчевого Омелянівського граніту Rosso Toledo

Інші назви: Омельянівський граніт. Граніт добувається в Житомирській області біля ст. Омельянівка. Цей граніт відноситься до дрібнозернистих червоних гранітів, має помаранчевий відтінок з чорними вкрапленнями. Термін служби вироби з цього каменю обчислюється століттями. Якщо ви хочете побачити красу цього граніту – облицювання Палацу культури і центральний ЦУМ в Києві Вам в цьому допоможуть.


Текстура червоного граніту Maple Red

Інші назви: Лезниківський граніт. Граніт добувається в Житомирський області село Лезніки. Кольорова  гамма граніту – червона  і  має масу    відтінків: від коричневого до малинового. Цінується  граніт за міцність, вологостійкість, морозостійкість, довговічність і практичність. Сфера застосування граніту різноманітна: в будівництві, в архітектурі   Він ідеально підходить для  ландшафтного  дизайну.


Брусчатка  з граніту Marple Red

Бруківка гранітна колота (в біг-бегу)
Текстура темно-сірого каменю габро

Базальт видобувається в Рівненській області в селі Базальтове. Базальт це щільні або дрібнозернисті породи каменю з темним, темно-сірим і чорним забарвленням. Гарний і невибагливий  до тог ж  міцний матеріал – базальт активно використовується в облицюванні інтер’єрів та екстер’єрів. Він ідеально підходить для гравіювання так як має однорідну структуру і має велику щільність.


Стільниця (Базальт)

Стільниця з каменю - 5 факторів які необхідно знати
Текстура сірого граніту Grey Ukraine

Інші назви: Покостовський граніт. Видобувається в Житомирській області село Покостівка. Граніт щільний, важкий і вологостійкість. Камінь має дрібнозернисту структуру, поєднуючи чорні і світло-сірі зерна, що дає в результаті досить однорідний сірий колір каменю. Цей камінь піддається термообробці, його чорні гранули після термічної обробки стають чіткими і контрастними.


Стільниця з граніту Grey Ukraine

гранітна стільниця. гранитная столешница Grey Ukraine
Текстура українського лабрадориту Galactic Blue

Видобувається в Житомирській області село Кам’яний Брід. Камінь лабрадорит – гірська магматична порода.  Даний камінь має     благородний чорний колір з невеликими вкрапленнями синього і коричневого відтінку. Завдяки своїм властивостям: міцності і вологостійкості має широке застосування в інтер’єрі . З нього виготовляють кухонні стільниці, підвіконня, сходи і т.д.


Точені вироби (лабрадорит Optima Black)

вироби з граніту
Текстура сірого Костянтинівського граніту

Інші назви: Костянтинівський граніт. Видобувається в Миколаївській області село Костянтинівка. Граніт відноситься до дрібнозернистих, колір сірий може бути з темними вкрапленнями. Складається з пироксена, кварцу, буттям, польового шпату та інших схожих мінералів. Костянтинівський граніт завдяки своїм властивостям і характеристикам довговічний і зносостійкий до пошкоджень.


Бруківка (граніт Kostyantynivsky)

Гранітна бруківка пилено-колота
Текстура коричневого граніту Carpazi

Граніт добувається в Житомирській області смт. Корнин. Граніт має широку кольорову палітру – всі відтінки сірого з великими світло-коричневими вкрапленнями. Завдяки хаотичному  і оригінальному малюнку його використовують у виготовленні ексклюзивних виробів. Так само в структуру каменю входить польовий шпат, що надає матеріалу красивий блиск особливо при денному світлі.


Бруківка ( граніт  Leopard)

бруківка гранітна галтована купити
Текстура лабрадориту

Інші назви: Осниківський лабрадорит. Видобувається в Житомирській області село Кам’яний Брід. Цей камінь має насичений чорно- сірий колір, в який вплітаються зелені прожилки мінералу олівіну. Камінь має ефект ірізації- при певному куті освітлення на поверхні проявляється світіння з зеленими, синіми, металевими відливами.


Стільниці з лабрадориту Irina Blue

столешница из лабрадорита
лабрадорит

Інші назви: Волга Блю лабрадорит. Видобувається в Житомирській області село Слобідка. Камінь лабрадорит – гірська магматична порода. Камінь має ефект ірізації – при певному куті освітлення на поверхні проявляється світіння з синіми, металевими відливами. З лабрадориту виготовляють кухонні стільниці, підвіконня, сходинки.


Стільниця (лабрадорит Volga Blue)

кухонна стільниця лабрадорит
лабрадорит black cristal

Інші назви: Невирівський лабрадорит. Видобувається в Житомирській області село Невирівка. Камінь чорного кольору, але має численні відтінки: фіолетовий, зелений, жовтий. На Лабрадориті проглядається оптичний ефект веселкового відливу (ірізація) що є його головною прикрасою і відмінністю від граніту. Хоча як і граніт камінь міцний, вологостійкий і довговічний.

Call Now Button