Главная » Енциклопедія. Граніт та мармур.

Сучасна індустрія будматеріалів по праву може вважатися одним з найбільш швидко розвиваючих. Сьогодні впевнено орієнтуватися в зростаючій номенклатурі будівельних товарів може тільки фахівець. Рядовим споживачам залишається тільки порівнювати численні пропозиції і намагатися визначити, які ж розрекламовані новинки допоможуть втілити в життя задуманий інтер’єр будинку або офісу.

Однак є матеріали, актуальність яких обчислюється тисячоліттями, а надійність і довговічність перевірена найбільшими архітекторами сучасності і минулих епох. На відміну від синтетичних продуктів сучасних технологій, натуральний камінь здатний створити у домі позитивну ауру, привнести в нього відчуття упевненості і захищеності. Недарма з давніх-давен камінь був для людини символом стабільності і престижу; мармур і граніт використовували для будівництва та оздоблення найбільш видатних споруд, покликаних продемонструвати велич і могутність їхнього власника.

Сьогодні сфера застосування натурального каменю істотно розширилася. Завдяки красі, довговічності і відмінним експлуатаційним характеристикам мармур і граніт застосовують всюди – від житлових будинків і офісних будівель до виставкових центрів, аеропортів і станцій метро.

Що ж це таке – натуральний камінь? Як народжуються в надрах землі мармур і граніт? Якими властивостями пояснюється їх незмінна популярність? Для чого їх застосовують? Як створюють промисловий аналог натурального каменю – керамограніт? Відповіді на всі ці та багато інших питань ви зможете знайти в нашій «Енциклопедії».

Call Now Buttonпозвонить в GRANEX