Главная » Граніт в Одесі - широкий вибір виробів від виробника GRANEX.

Граніт Одеса вул.Атамана Головатого 149

Текстура жовтого граніту Skifiya Gold

Ціна виробів

 • Стільниця від 100$/пог.м
 • Підвіконня від 40$/пог.м
 • Сходи   від   50$/пог.м
 • Плитка 60смX30см від 40$/м2
Текстура сірого граніту Grey Ukraine

Ціна виробів

 • Стільниця від 90$/пог.м
 • Підвіконня від 38$/пог.м
 • Сходи   від   45$/пог.м
 • Плитка 60смX30см від 37$/м2
Текстура червоно-чорного граніту Karmin

Ціна виробів

 • Стільниця від 100$/пог.м
 • Підвіконня від 40$/пог.м
 • Сходи   від   50$/пог.м
 • Плитка 60смX30см від 45$/м2
граніт Одеса

Ціна виробів

 • Стільниця від 100$/пог.м
 • Підвіконня від 40$/пог.м
 • Сходи   від   50$/пог.м
 • Плитка 60смX30см від 40$/м2
Текстура сірого граніту Grey Ukraine

Ціна виробів

 • Стільниця від 105$/пог.м
 • Підвіконня від 40$/пог.м
 • Сходи   від   50$/пог.м
 • Плитка 60смX30см від 40$/м2

Куди прямує людина, вперше потрапив до Одеси – звичайно ж на Дерибасівську, її гранітна бруківка знайома багатьом туристам з усього світу.Граніт для Одеси став справжньою знахідкою і прикрасою міста. Ані 200 років історії, ні війни, і навіть “Пролетарі усіх країн” , слава богу, не зашкодили одній з головних прикрас міста!

Коли з’явився граніт в Одесі?

У першій половині 19 століття в Одесу, на запрошення міського голови, прибувають італійські майстри – каменотеси. Їх основним завданням було перетворення “пильної Одеси” в справжнє Європейське місто. А пил в основному йшла від доріг. Вони були грунтовими, іноді з дощатими настилами. Завдяки саме Італійським робочим, в Одесі з’являються гранітні мостові:

-Пушкінська, яка раніше звалась Італійська,

–  La strata Ribas – яку сьогодні ми знаємо як Дерибасівську.

Уже пізніше граніт в Одесі з’являється на Французькому і Італійському бульварах, на вулицях Ніжинській і Льва Толстого. Спочатку це були вулиці, мощені досить важкими гранітними камінням, яке було привезено до Одеси з берегів Південного Бугу – сьогодні це Миколаївська область.

Мало хто знає, що Потьомкінські сходи, раніше – сходи Миколаївського бульвару, спочатку була зроблена з Італійського вапняку. Через невідповідність властивостей цього каменю наших природних умов: сильна вологість в зимовий період і наявність морозів, сходи прослужила менше 100 років. І це, незважаючи на те, що кожна сходинка була виготовлена ​​з цільного шматка каменю товщиною не менше 15 см!

У 1933 році була проведена масштабна реконструкція споруди: всі щаблі були замінені на гранітні, які в даний момент і радують нас первозданною красою. З цього моменту головні сходи Одеси стають гранітними. До речі, попередній їхній

Гранитная мостовая

вид добре видно в кадрах знаменитого фільму “Броненосець Потьомкін”, який було знято в 1925 році – за 7 років до масштабної реконструкції.

Як сьогодні використовують граніт в Одесі

пиленная гранитная брусчатка в Одессе ,граніт в Одесі

Завдяки грамотним архітектурним рішенням і правильним міським інвестиціям в громадську інфраструктуру тротуари виконуються з використанням гранітних плит мощення. Бордюри, які встановлюють в центрі Одеси, також виконані з граніту Українських родовищ. Відмінно виглядає і Одеський міський сад: гранітні плити мощення різних форматів і кольорів гармонійно викладені в єдиний візерунок. Бордюр з червоного Капустянського граніту точно і надійно задає форму клумби.

Нові ландшафтні парки Одеси: “Стамбульський” і “Грецький” так само не обійшлися без граніту. Сказати по правді, якби в цих парках була застосована звичайна цементна бруківка та бетонні сходи, то навряд чи ці місця користувалися б такою популярністю у одеситів. Особлива вишуканість відчувається в місцях зіткнення нового мощення і бордюрів з позаминулого століття. Зауважимо, що жоден цементний бордюр не протягне 150 років! Тут добре видно наскільки прекрасним може бути поєднання колотої бруківки і пиляних плит мощення, виконаних з одного каменю.

Де можна купити граніт в Одесі?

Компанія GRANEX так само доклала зусиль для створення сучасного і комфортного вигляду Одеси за допомогою граніту. Один з останніх масштабних проектів, виконаний нашими майстрами прикрашає фасад житлового комплексу за адресою Французький бульвар 2. Будинок побудований нашими клієнтами, будівельною організацією з 20-ти річною історією – компанією ЗАРС. У цьому проекті ми доклали максимум зусиль, щоб розкрити всю красу Українського граніту. Зауважимо, що на 2018 рік це єдиний гранітний фасад в Одесі, виконаний в такому кольорі. Тут вдало поєднуються різні типи поверхонь каменю: термооброблена і полірована.

Відмінно демонструється можливість виконання фасаду, вхідних сходів і підвіконь в єдиному колірному полі. Верхня гранітна накривка на фасад виконана з кам’яного масиву товщиною 12 см і прикрашена складним багаторівневим полірованим профілем. Підвіконня і сходи облямовані однаковою полірованої фаскою, з тією лише різницею, що підвіконня повністю поліроване, а сходи мають шорстку -протисковзаючу поверхню. Якщо Ви вже вирішили купити граніт  в Одесі нас можна знайти за адресою: контакти. Ознайомитися з асортиментом гранітних виробів, які ми виробляємо можна в розділі: Вироби з граніту.

гранитная брусчатка в Одессе

Стільниця з граніту  (шириною до 70см) -140 у.о./м.п.


стільниця граніт базальт
стільниця з жовтого граніту Skifiya Gold, Одеса, 2017 рік

Сходи з жовтого граніту Skifiya Gold – 45 у.о./м.п.


ступени из желтого гранита, Одесса

ступени из желтого гранита, Одесса

сходи граніт одеса

Соломка – гранітна  колота плитка – 15 у.о./м2


колотая гранитная (соломка, лапша) плитка Rosso Santiago, Одесса

колота гранітна плитка Rosso Santiago, Одеса

колотая гранитная (соломка, лапша) плитка Skifiya Gold, Одесса

колота гранітна плитка Skifiya Gold, Одеса

Call Now Buttonпозвонить в GRANEX