Головна » Фартух на кухню з натурального каменю

Фартух на кухню з натурального каменю

При виборі облицювального матеріалу кухонного фартуха виникає відразу кілька критеріїв:

  • довговічність матеріалу;
  • гідний вигляд;
  • зручність.

Фартух з плитки вже давно вийшов з моди, до того ж, товарний вигляд плитки дуже швидко втрачається і матеріал не відрізняється довговічністю і зручністю збирання. На зміну плитці прийшов натуральний камінь.

Сьогодні ми вам розповімо про фартух на кухню з граніту.

Фартух на кухню з граніту

Граніт перевершує всі інші матеріали своїм багатим зовнішнім виглядом. У розмаїтті кольорів покупець завжди знайде щось ,що висловить його індивідуальність і відчуття смаку. Такий кухонний фартух буде відрізнятися водопоглинанням в 0,1–0,5%, що забезпечить довговічність вашої робочої стінки.

Як встановити кухонний фартух?

Монтаж фартуха проводиться після монтажу стільниці, що дозволяє приховати монтажні зазори, які можуть утворитися, так як кути стін не завжди відповідають 90 градусам. Плити можна зробити досить довгими, що дозволить зменшити кількість швів, тим самим забезпечить естетику вашої кухні. Отвори для розеток виготовляються без особливих клопотів спеціальним інструментом.

Де купити кухонний фартух з натурального каменю

Для гармонії інтер’єру та економії вашого часу, ми можемо запропонувати придбати гранітну стільницю і фартух під неї в нашому магазині, тоді колір робочої стіни буде точно відповідати кольору стільниці.

Нагадуємо вам, що діє доставка по всій Україні.

Call Now Button