Главная » Стільниці з каменю » Стільниці з граніту

Стільниці з граніту. 

Стільниці з граніту – це і оздоблення і стильний аксесуар для вашої кухні. В першу чергу – стільниці з граніту служать одним з найбільш важливих елементів кухонного інтер′єру або загального домашнього інтер′єру. Гранітна стільниця – являється вибором тих, хто цінує поєднання краси, міцності, і довговічності.Ми з радістю презентуємо на Ваш розсуд наші роботи :

Завдяки різноманіттю оформлення гранітних покриттів, ви завжди зможете замовити у нас стільницю з граніту за необхідними для вас розмірами, формами та кольором.

Гранітна стільниця – це практичність та довговічність!

Зразки граніту для виробництва стільниці з гранітуПопулярність гранітної стільниці обумовлена її високими якостями міцності, твердості, і стійкості до зношування і пошкодженням. Завдяки цьому ви сміливо можете ставити на стільницю гарячий посуд без побоювання пошкодити покриття граніту.За рахунок своєї твердості покриття, подряпини для стільниці з граніту більше не проблема! Також завдяки стійкості граніту, стільниця стійка до впливу кисло-молочних продуктів, що робить гранітні стільниці для кухні справжньою знахідкою.Будь-якого вигляду забруднення (плями, розводи від води і молочних продуктів, залишки їжі), все це легко видаляється з поверхні стільниць із граніту за лічені хвилини.

Безумовно стільниці з граніту являються не лише кухонним атрибутом, їх також можно сміливо використовувати в якості стільниць для ванн, сан-вузлів, в установах медичної промисловості і навіть у лабораторіях. Так як завдяки стійкості до різноманітних хімічних сполук, всі інші хімічні плями і забруднення не завдадуть гранітній стільниці ні найменшої шкоди.

Що робити, якщо раптом, на вашій стільниці утворяться подряпини або відколи? -Поспішаємо Вас заспокоїти, це лише дрібниця, тому як стільниці завжди можна відновити за допомогою роботи професіоналів.

 

Як замовити у нас стільниці із граніту?

пакування стільниці з граніту

 1. Передайте нам необхідну інформацію: ескізи, або розміри – до одного з наших салонів в Одесі чи Львові. Це можна зробити по електронній пошті: office@granex.com.ua або ж за телефонами: 097-907-31-49, 032-232-94-69 – Львів, 067-31-31-346 – Одеса.
 2. У разі відсутності у Вас можливості самостійно зробити попередні виміри майбутньої робочої поверхні з каменю – звертайтеся до нас, ми направимо за вказаною Вами адресою майстра, який виконає необхідні виміри і складе ескіз.
 3. Після отримання необхідних креслень, і Ваших персональних даних ми надаємо Вам договір поставки, і рахунок, з банківськими реквізитами, для оплати. Передоплата  становить 50% ціни стільниці, залишок – 50% Ви оплачуєте за фактом отримання Вашого замовлення. Оригінали зазначених документів, які надають трирічну гарантію на виріб висилаються поштою.
 4. Виготовлення стільниць з граніту або мармуру триває, в середньому три тижні, залежно від складності робіт, і обраного матеріалу.
 5. Доставка здійснюється за вказаною Вами адресою – по всій території України, в упаковці, як на фото:

Монтаж стільниць із граніту по всій Україні

Для наших клієнтів ми робимо доставку і монтаж гранітних стільниць у Львові, Одесі, Києві, Харкові, Житомирі, Коростишеві, Івано-Франківському, Чернівцях, Луцьку, Ужгороді, Хмельницькому, Тернополі і в інших куточках будь-якої точки України.

 

Процес виготовлення гранітних стільниць:

 

Зробивши замовлення у нас ви отримуєте:

 • Абсолютно 100-відсоткову якість виробів із натурального каменю, і трирічну гарантію на всі види види виробів і види робіт;
 • Швидкий і зручний сервіс під час доставки і монтажу стільниць з граніту;
 • Розумна і приємна цінова політика завдяки наявності власного повного циклу обробки натурального каменю.

Ми виробляємо наступні види стільниць з граніту та стільниць з  мармуру:

 • столи з каменю;
 • кухоні стільниці;
 • барні стільниці;
 • стільниці у ванні кімнати;
 • меблеві стільниці.
Call Now Buttonпозвонить в GRANEX