Головна » Каміни з мармуру у Львові

Каміни з мармуру у Львові

Ви шукаєте каміни з мармуру у Львові ? – тоді ми запрошуємо Вас на каву!

Напевне Львівські містяни більше за інших городян України полюбляють каміни з мармуру. І байдуже – де цей камін буде стояти: у квартирі на дев`ятому поверсі, чи у лісному маєтку – головне це вогонь, що прикрашений коштовним камінням.

Не будемо вихвалятись, але виробляємо і встановлюємо каміни у Львові з 2007 року. І саме головне, що ми здобули за цей час – це досвід і майстерність, які сьогодні дозволяють нам робити цю справу не тільки професійно, а головне й доступно для багатьох мешканців Львова. До слова казати – у сусідній Польщі доступність та надійність каміну ставлять напевне, на перше місце.

1.      Які ми виробляємо каміни?Каміни з мармуру у Львові - стильний кусочок твого житла

Одразу скажемо, що відкриті каміни з цегли, які ще й досі полюбляють у Львові ми не муруємо – ми їх тільки облицьовуємо каменем – мармуром, гранітом або пісковиком. На цьому каміні використано велику кількість різьби на камені. Це і надає цій конструкції легкості – уявіть цей камін без різьби – точно було б сумно! Тут треба не забувати про недоліки відкритих камінів – це низький коефіцієнт корисної дії зумовлений тим, що до топки, а потім і в димохід засмоктується тепле повітря з приміщення – набагато більше ніж потрібно для горіння. Також існує небезпека потрапляння розжарених часточок вогнища на підлогу – з відповідними наслідками.

2. В чому переваги облицювання каміна мармуромКаміни з мармуру у Львові - доступна розкіш для всіх!

Каміни у Львові полюбляють поєднувати з іншими елементами інтер`єру. Як приклад наведемо один з наших проектів, який ми виконали неподалік від Львова – у Моршині. Ми поєднали один з кольорів облицювання каміна – зелений онікс із використанням його у мозаїки на підлозі. Одразу вибачаємось за явну відсутність постановки у кадрі – на той момент, коли наш камін був готовий ще тривали будівельні роботи. Ще одна особливість цього каміна – топка з водяним контуром. Часто у Львові нас питають: чи можна облицювати мармуром камін з “водяною рубашкою” – можна!

До речі, враховуючи необхідність доступу до кранів на трубах, наші майстри зробили необхідні ревізійні отвори у мармурових стінках.

 

3. Що нового ми зробили у камінній справі?

Каміни з мармуру у Львові - у квартирі, чи у лісному маєтку!Враховуючи принцип доступності, ми весь час працювали над питанням ціни – як зробити повноцінний камін у Львові таким чином, щоб вартість порталу з каменя була не більше 500$

І нам це вдалось!!!  На фото камін з Українського пісковику – поєднання жовтого та червоного кольорів. Ціна деталей з каменю такого каміна “Львів” – 500$. Маючи цей позитивний досвід ми розробили цілу лінійку камінів з пісковику для Львова.

4. Де знайти розкішні каміни у Львові – сусідам на заздрість?

Вишукані каміни з різьбою та колонами – і такі каміни ми теж робили у Львові. Цей мармуровий камін – Афіна. Зі справжніми колонами, капітелями у формі Давньоримських волют, та вишуканими барельєфами на мармурі. Секретом цього каміну є його пустотілі колони – як запитаєте Ви? Довго розказувати – приходьте до нашого Львівського салону камінів та каменя – все розкажемо за кавою.

Каміни з мармуру у Львові - від компанії GRANEX

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Каміни з мармуру у Львові ? – це не питання, а відповідь!

Компанія “ГРАНЕКС” – м. Львів 

тел. 095-500-69-01

тел. 097-907-31-49

Call Now Button