Головна » ►► Стільниця для кухні ★ Купити кухонну стільницю ✔

►► Стільниця для кухні ★ Купити кухонну стільницю ✔

Стільниця для кухні – з якого матеріалу вибрати?

Стільниця для кухні. Виробництво "ГРАНЕКС".

Багато напевно бачили, як виглядає стільниця для кухні з ДСП через кілька років вологої експлуатації: набряклі торці, відклеєна ламінація, поверхня з буграми. Це далеко не повний перелік хвороб таких стільниць. На жаль, відновленню й ремонту така річ вже не придатна.

Ще одне завдання: з чого зробити робочу стінку, або як її називають – фартух. І що якщо вибір впаде на ламіноване ДСП товщиною більше 3-х сантиметрів? – Навряд чи Ви захочете на стільки ж зменшити простір кухні, виготовивши такого ж кольору плінтус або фартух.

І коли постає питання – стільниця для кухні, як вибрати, визначальним фактором буде її ціна. Адже ціна на кухонну стільницю – обмежена певним бюджетом. А ще дуже важлива варіативність того матеріалу, з якого ми хочемо зробити головну кухонну площину. Наприклад, ми хочемо стільницю товщиною 5 см, а не стандартні 2 або 3 сантиметри. Або ж плануємо закрити торець меблів таким же матеріалом, як і сама кухонна поверхня

У підсумку ми приходимо до списку критеріїв, враховуючи які можна зробити правильний вибір.

 

Стільниця для кухні – яку вибрати? Основні критерії вибору стільниць

Стільниця для кухні. Виробництво "GRANEX".

 

  1. Вологостійкість – стійкість стільниці до впливу води;
  2. Зносостійкість – стійкість поверхні до пошкоджень, подряпин;
  3. Термостійкість – здатність матеріалу зберігати свої якості при нагріванні;
  4. Варіативність – скільки можливо втілити дизайнерських фантазій в процесі проектування тандему: кухня – стільниця;
  5. Вартість кухонної стільниці.

Не поспішаючи розберемося з кожним пунктом, використовуючи наш практичний досвід у виробництві, проектуванні та монтажі кухонних стільниць з каменю. Для більшої конкретики будемо розглядати з усього нашого досвіду виключно гранітні плити для кухні, які ми встановлювали.

Вологостійкість кухонних стільниць

Вологостійкість – параметр, безпосередньо залежить від коефіцієнта водопоглинання. Чим більше коефіцієнт водопоглинання – тим менше водостійкість. Для граніту він дорівнює 0,1 – 0,5%. Використовуючи відкриту інформацію з сайтів виробників ДСП, можна дізнатися, що навіть просочена захисними смолами деревно-стружкові плити поглинає воду в кількості 6-9% своєї маси. Це і є коеф. водопоглинання.

Результат постійного потрапляння води на не захищені плівкою стільниці з ДСП буде плачевний. У той же час гранітна стільниця практично не поглинає воду. А в разі обробки спеціальним гідрофобним захисним засобом в поверхневому шарі каменю створюється водонепроникна плівка – вона створює повну протидію забруднюючим речовинам.

Справедливості заради відзначимо, що гранітні плити в порівнянні з мармуровими взагалі не брудняться, і не бояться ні залишків кави ні слідів вина. Спеціально для можливості провести подібні експерименти ми розмістили зразки кухонних стільниць в наших виставкових салонах.

Зносостійкість стільниці

Зносостійкість – властивість, яке на пряму залежить від поверхневої твердості, яку прийнято визначати за шкалою твердості Мооса. У далекому 1811 році Німецький інженер-мінералог Фрідріх Моос запропонував простий і геніальний спосіб ранжирування матеріалів по твердості. Наприклад: алмаз не можна подряпати ні чим – йому присвоїли 10 балів, а кристали тальку або графіту дряпаються нігтем – вони мають 1 бал за даною шкалою.

У цій шкалі граніт займає 7-8 сходинку, до речі, розрізати граніт можна тільки алмазним інструментом. Мармур має 3-5 балів за цією ж шкалою – а, отже, може бути подряпаний гранітом.

Сучасні штучні матеріали, для кухонних стільниць з каменю, забезпечуються поверхневими плівками. Ці плівки значно збільшують твердість матеріалу, який знаходиться під ними.

Тому при виборі матеріалу стільниці на кухню, можна сміливо купувати покриття як з граніту, так і з мармуру.

Однак є один важливий момент: якщо Вам все-таки вдасться подряпати стільницю з каменю – її можна пере-полірувати, і блиск буде відновлений. А ось що робити з пошкодженою плівкою на робочій поверхні з ДСП – велике питання …

Термостійкість стільниць для кухні

Термостійкість – на наш погляд найважливіша характеристика! Кухня, де стільниця виготовлена ​​з матеріалу, який не боїться гарячих сковорідок і каструль – прослужить довгі роки. Сьогодні інтернет сповнений фотографій затятих слідів від гарячих предметів на кухонних поверхнях.

Поверхневі плівки на ДСП – полімери, як правило на поліуретановій основі, сполучні речовини в штучному камені – поліефірні, епоксидні або акрилові смоли, які плавляться. Наш колега недавно провів цікавий експеримент: взимку кинув в піч на дровах обрізки штучного кварциту – через кілька хвилин шматки кварциту загорілися. При цьому, витягнуті з печі і палаючі шматки штучного каменю загасити виявилося дуже складно.

Щодо граніту і його термостійкості: ми отримуємо термооброблену поверхню граніту за допомогою газового різака з температурою полум’я 1200 градусів за Цельсієм. Така температура явно не досяжна в побутових умовах. З цієї причини – можете сміливо ставити гарячі сковорідки на гранітні плити.

Ще один важливий фактор при виборі стільниці на кухню – варіативність

Варіативність – товщина цільної (не склеєної) стільниці 5 см, а робоча стінка в тому ж кольорі та товщиною 2 см, і бокова поверхня меблів облицьована тим же матеріалом. Все це компанія GRANEX може зробити для Вас.

При замовленні у нас стільниці на кухню, розміри можуть бути виконані індивідуально під Вас.

Ми розпилюємо гранітні блоки, безпосередньо на задану товщину, потім поліруємо, фрезеруючи фаски, склеюємо мийки з граніту і багато іншого. Складно уявити собі подібні речі з ДСП, або штучного каменю, який імпортується тільки заданої товщини 2 або 3 сантиметри.

Ну і звичайно ж – вартість

Вартість – фактор, що впливає на остаточний вибір стільниці для кухні. Не будемо багатослівні – покажемо на прикладі реалізованих нами проектів – тобто, де ми монтували не так робочу поверхню, а й плінтус, можливо фартух з каменю. Договірна ціна, яку ми вказали нижче, обчислюється діленням загальної кошторисної вартості (ціна деталей стільниці, будівельних матеріалів, робіт, доставки) на загальну площу облицювання.
Стільниця для кухні. Виробництво "GRANEX".

– Кухня, стільниця з Українського жовто-чорного граніту: Skifiya Gold. Проект реалізований влітку 2017 року. Загальна площа облицювання – 8,4м2, договірна ціна – 165 $ / m2. Вартість досить мала за рахунок великої кількості плит товщиною 2 см на робочій стінці.

– Стільниця, кухня з чорного базальту Українського родовища. Дата реалізації – весна 2017 року. Загальна площа каменю – 4,95м2, договірна ціна – 240 $ / m2. Тут реалізована конструкція: стільниця – опора з каменю. При цьому деталь опори полірувати з двох сторін, а як-би висить в повітрі стільниця з базальту має прихований металевий каркас.

– Стільниця для кухні з фігурним плінтусом з коричневого Українського граніту: Star of Ukraine. Роботи проведені влітку 2015 року. Загальна площа граніту – 6,3 м2, договірна ціна – 285 $ / m2.

І на завершення хотілося б сказати: безумовно, нова стільниця на кухню змінить її стиль. Кам’яне покриття додасть стильності, і аристократичних ноток в дизайн вашого інтер’єру. А завдяки свій міцності і практичності, і якості, кухонні стільниці від компанії Гранекс будуть служити вам довгі-довгі роки.

Тому, якщо Вас цкавить стільниця для кухні з натурального каменю, сміливо звертайтеся в нашу компанію. Адже роблячи замовлення у нас, ви отримуєте продукцію абсолютно 100-відсоткової якості і з трирічною гарантією, за приємною ціною.

А завдяки великому різноманіттю каталога стільниць для кухні, ви зможете підібрати для себе стільницю на будь-який смак, яка відмінно впишеться в Ваш інтер’єр.
Стільниця для кухні. Виробництво "GRANEX".
stilʹnitsya
Якщо Вам необхідно більше інформації для вибору кухонної стільниці – телефонуйте нам, ми із задоволенням поділимося досвідом.

Київ +38 (067) 340-86-56
Львів +38 (097) 907-31-49
Одеса +38 (067) 31-31-346

Call Now Button