Головна » Гранітні стільниці в Одесі

Гранітні стільниці в Одесі

Гранітні стільниці в Одесі: відмінна якість за доступною ціною!

 

 Стільниці з граніту в Одесі. Робоча стінка також має гранітне облицювання.

Про виняткові якості граніту люди знають не з чуток. Цей камінь давно вже зарекомендував себе як міцний, довговічний матеріал, якому не страшні ні довгий час, ні пошкодження. Тому не дивно, що даний камінь знайшов широке застосування у виробництві облицювальних матеріалів і інших виробів. Одними з таких є – стільниці з граніту.

Найчастіше гранітні стільниці в Одесі використовують для обладнання кухонних інтер’єрів. Це не дивно, адже властивості граніту повністю відповідають експлуатаційним вимогам кухонних поверхонь.

Плюси і мінуси стільниць з граніту

 

 

Стільниці з граніту в Одесі

Якщо ви вирішили замовити стільницю з натурального каменю для кухні – то без сумнівів, ви робите одну з кращих покупок. Адже гранітна стільниця має цілу низку корисних характеристик, а саме:

  • не високе водопоглинання;
  • міцність;
  • жаротривалість;
  • стійкість до побутової та харчової хімії;
  • стійкість до абразивів;
  • антипроникаючі властивості до жиру та інших аналогічних речовин.

І багато людей розуміють, що при покупці гранітної стільниці на кухню, вони набувають стильний, красивий аксесуар. І як результат в підсумку отримують практичну, надійну, «що не зношується» поверхню, яку не так просто подряпати, забруднити або пошкодити.

З незначних мінусів можна лише відзначити вага таких стільниць, і на порядок вищу ціну в порівнянні з дерев’яними аналогами. Але повірте, гранітні стільниці служать дуже довгі роки, і є чи не найбільш довговічними матеріалами в Вашому домі. Тому покупка того варта!

Монтаж гранітної стільниці в Одесі

 

 

Монтаж гранітної стільниці в Одесі

В травні 2017 року наша компанія виготовила і встановила стільницю в м. Одесса, в селищі «Дайберг». При виготовленні стільниці використовувався граніт Skifiya Gold. При виконанні даного проекту, ми зіткнулися з необхідністю комплексного вирішення низки завдань, поставлених перед нами тех. завданням – дизайн-проектом кухні.

Завдання:

Першочерговим завданням було рішення вузла примикання підвіконня до стільниці. Розташування вікна вище рівня стільниці, створювало неможливою умову виконання підвіконня і стільниці в єдиному модулі. Різниця висот між виробами поставила перед нами нове завдання, а саме необхідність приховати відстань по висоті від верху стільниці до підвіконня.

Рішення:

Для уникнення можливого попадання вологи від кухонного миття на стіну і дерев’яні елементи несучих конструкцій кухні, нами було запропоновано виконання цього простору в граніті тієї ж марки (Skifiya Gold), але в товщині 20мм, щоб мінімально зайняти частину робочого простору кухонної стільниці.

На етапі цього рішення, нами було запропоновано використовувати цей же граніт для декорування робочої стіни кухонної поверхні. Це і забезпечило результат органічного поєднання попереднього рішення із загальною композицією дизайн-проекту кухні

Прямі кути примикання робочої стіни кухні не відповідали загальній композиції дизайн-проекту кухні в стилі «прованс» і потребували додаткового елементу декору.

Рішення форми декору було продиктовано загальним стилем кухні, а також лаконічним рішення фасок кромки кухні. Окрему увагу було приділено примикання деталей одна до одної.

На стиках каменю були оброблені мікрокромкі, для візуального поділу площин. Кінцевий результат виправдав всі очікування, ви можете переконатися самі глянувши на фото стільниці.

Примикання деталей гранітної стільниці

Примикання деталей гранітної стільниці

Ознайомитися з великою кількістю представлених нами об’єктів в місті Одеса можна в розділі «Наші роботи»

 

 

Також крім стільниць компанія GRANEX проводить виготовлення і установку:

Подивитись список всіх виробів з каменю можна в нашому каталозі. Якщо Вас зацікавили гранітні стільниці в Одесі виробництва GRANEX, звертайтеся до наших менеджерів проектів:

В Одесі:  +38(067)31-31-346.

Виїзд фахівця на об’єкт в межах міста Одеси – безкоштовно.

Call Now Button