Підвіконня з граніту Grey Ukraine (фаска A)

780 грн830 грн

Вартість вказана за пог. м

Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Граніт Grey Ukraine Покостівського родовища по праву називають «Вічний камінь». Він має найвищу міцність серед всієї породи. Він також відмінно переносить термообробку, зберігаючи гарний зовнішній вигляд. Камінь має насичений рівномірний сірий відтінок, розведений білими і чорними вкрапленнями, що візуально викликає оригінальний рябий ефект. Благородну красу і багатство тонів забезпечує унікальне поєднання природних мінералів.

Цей натуральний камінь — вірний варіант для виготовлення підвіконь. Природні властивості граніту дозволяють його застосовувати як у внутрішніх частинах будівлі, так і зовні. Всі показники зносостійкості, водопоглинання і радіаційного фону просто чудові. На ньому відмінно виходить виконувати як прості фаски під 45 градусів, так і складні фігурні профілі.

Технічні параметри підвіконня
Параметр Одиниця Характеристика
Довжина мм 1220
Ширина мм 300
Товщина мм 20/30
Маса кг 20/30
Фаска тип А
Захід фаски з боків мм 100
Зовнішні кути тип гострі

Упаковка підвіконь проводиться в дерев’яну обрешітку. Робиться це для того, щоб доставку можна було здійснювати як попутним транспортом, так і транспортними службами. Будь-яке гранітне підвіконня можливо зробити не тільки типових розмірів 1220х300 мм, а й будь-якого іншого розміру.

Ціна підвіконь з Покостівського граніту

При виробництві з натурального каменю товщиною 2 см, ціна складе 960 грн/шт, що дорівнює 780 грн/пог. м.

Якщо товщина граніту буде 3 см, ціна зросте до 1020 грн/шт. У погонних метрах це 830 грн/пог. м.

Вартість дерев’яної упаковки і доставки на Вашу адресу калькулюється окремо, і розподіляється по всіх виробах в партії поставки. Ціна гранітних підвіконь Grey Ukraine буде менше, якщо замовляти їх на всі підвіконня в будинку одночасно. Так ви зменшите витрати на доставку і упаковку.

Особливості експлуатації

В процесі тривалої експлуатації камінь зберігає початковий блиск і чудовий зовнішній вигляд, при цьому не вимагає особливого догляду. У зв’язку з цим гранітні підвіконня доцільно встановлювати із зовнішнього боку вікна.

Товщина

,

Call Now Button