Головна » Камін з чорного мармуру – Львів, 2018 рік

Камін з чорного мармуру – Львів, 2018 рік

Впродовж усього часу свого існування наша компанія займається поміж іншого і проектуванням,  виготовленням та встановленням камінів з мармуру. За цей час ми закінчили близько півсотні успішних проектів по усій Україні. Зокрема каміни у Львові, Івано-Франківську, Луцьку, Ужгороді, Києві, Тернополі, Хмельницькому та інших містах.

Камін з чорного мармуру Nero marquina

камін з мармуру Львів

Даний камін було виготовлено з чорного мармуру Nero marquina. Насправді це модифікований камінний портал Афіна, який представлений у нас на сайті у світлих кольорах. Головна суть проекту полягала в тому, щоб змінити стандартну модель під розміри існуючої відкритої топки, що була змурована іншими спеціалістами за рік до замовлення.

Вибір мармуру та мармурового порталу

Як і в будь-якому іншому випадку, усе починається з вибору кольорової гами. Звичайно можна подивитися на камінь в Інтернеті, ввівши простий запит «мармур Львів» чи «граніт Львів», але так Ви ніколи не побачите точний відтінок чи навіть колір. Усе залежить від настройок Вашого монітору чи гаджета, нашого фотоапарату, тощо. Найкращий і найнадійніший спосіб – побачити зразок власними очима. Це ви можете зробити завітавши до нашої галереї. Уся інформація у нас на сайті в розділі «контакти».  В нас є понад шість десятків різних гранітів та мармурів, тому обрати колір не стало проблемою. Зупинилися на чорному мармурі з білими прожилками, оскільки він ідеально підходив під керамічну плитку, якою було облицьовано підлогу в холі. Білі стіни, чорний камін, та біло-чорна підлога утворили бездоганну і логічну кольористику. А класичний вигляд мармурового порталу ідеально підійшов під загальний інтер’єр, в якому переважають класичні елементи і навіть трапляються раритетні елементи.

Проект мармурового порталу

Наші спеціалісти, провівши попередні заміри існуючої відкрито ї топки, внесли зміни у стандартний проект. Насправді це стандартна операція, адже вибір топок для камінів надзвичайно великий, а відкриті каміни муруються взагалі будь-яких розмірів. резьба для камина из мрамораЦе все убомовлює корекцію проекту і незначні зміни у розмірах камінного порталу з мармуру. В даному випадку, оскільки топка є досить громіздка, крім усього іншого камін треба було звузити, точніше його бокові мармурові елементи. Довелося змінити і колони з капітелями. В стандартному варіанті цей класичний камін

капитель для камина из мрамора

має повноцінні круглі колони.  При зменшені бічних розмірів виявилося, що колони не вміщаються при нових розмірах верхньої та нижньої кришок. Було прийняте спільне рішення проектувати, так звані, напівколони. Також клієнт попросив замінити деякі фаски, при чому одна з них була не стандартна. Усі побажання, звичайно, були враховані та внесені в новий проект.

 

Виготовлення мармурового порталу

kamin-lʹvivВиробництво мармурового порталу зайняло чотири тижня. Найбільш складними елементами є колони. Вони пустотілі і складаються з кількох елементів. На кожному елементі виготовлено канілюр, а між собою вони «підігнані» таким чином, щоб утворити радіус колони. Не просто також і було із спеціальною фаскою на верхній частині каміну. Щоб не здорощувати вартість порталу замовленням додаткової фрези, наші майстри вручну модифікували, різали та шліфували стандартну фаску «Н». Художня робота виконувалася на спеціальному станку. Тут хотілося б наголосити, що можливо два варіанти виконання художніх робіт – механічний та ручний. Кожен має свої плюси та мінуси. Однак механічний – дешевший, адже майже не задіяна людська праця. Як відомо ручна робота у всьому світі ціниться дорого. Але зараз не є проблемою зробити будь-який візерунок за допомогою машини. На приклади таких робіт Ви можете подивитися у нас на сайті в розділі «Різьба на камені».

Встановлення мармурового порталу

Після правильного проведення усіх попередніх етапів, встановлення каміну з мармуру ніяких складностей не принесло. Звичайно, для досвідчених майстрів. Загалом воно зайняло 2 дні. Перш за все було виставлено нижні елементи і слід було почекати поки застигнуть клейові суміші. Наступного дня було встановлено усі інші елементи та проведено деякі завершальні роботи.

 Як і в усіх інших речах, у виготовленні каміну та його встановленні – головне правильно все правильно спланувати. Якщо Ви хочете внести зміни, добавити своє, тоді це треба робити в період проектування. А ми Вам допоможемо. Треба розуміти яку функцію буде нести Ваш камін – декоративну чи Ви будете ним опалювати оселю? Даний камін несе декоративно функцію, адже має лише променеве опалення. Наскільки це називати недоліком? Важко сказати. Адже з функціональної точки зору, опалення лише одної кімнати при ціні такого порталу, це звичайно вже розкіш. Для топку закритого типу можна розвести теплові рукава ледь не по усьому будинку. А є ще й топки на водному контурі, які гріють батареї. Але ці каміни нові. А камін відкритого типу – це класика. І якщо людина хоче класику, відчувати тепло вогню сидячи біля свого каміну, чути потріскування дерева – це її право. Такі каміни використовуються вже сотні років і нікуди не пропадають. Хоча треба визнати, трапляються набагато рідше.

Call Now Button