Головна » Плити мощення «Межирічка» — Одеса, 2019

Плити мощення з граніту «Межирічка»

Як упорядкувати свій двір, щоб було зручно, красиво і добротно. Ось яке завдання було поставлено перед нами замовницею. А ще уточнимо, що клієнтка — заводчиця великих собак, тому покриття повинне бути екологічно чистим і довговічним. І тестувати його будуть її підопічні кожен день, не шкодуючи своїх кігтиків.

Запропонований нами варіант — гранітні плити мощення, ідеально підійшов.

Плити мощення — в чому ж їх перевага?

  • Плити можна використовувати на вулиці, так як виготовлені вони з твердих порід каменю. Також граніт стійкий в умовах високого навантаження, не боїться вологи, хімічних забруднень і температурних перепадів. Так що господині приватного будинку не потрібно перейматися в найближчі кілька «сотень років» заміною покриття у дворі.
  • Плити мощення з граніту — екологічно чистий матеріал облицювання. Якщо їх виготовити з грубою фактурою лицьової поверхні, це забезпечить комфорт і безпеку всім жителям садиби. Для цього немає необхідності наносити будь-які протиковзкі обробні синтетичні суміші.
  • і саме приємне — це ціна як за саму плиту мощення, так і за її укладку. Монтаж плити дуже швидкий і простий, а відповідно і не дорогий. При цьому клієнтка отримала рівну поверхню абсолютно комфортну для будь-якого взуття і безпечну в будь-яку погоду.

Також з граніту нами були виготовлені:

Все це за кольором і текстурою склало загальний ансамбль садиби.

Басейн з граніту Межирічка
Сходи з граніту Межирічка

Втілити індивідуальність допоможе розкладка

Вельми цікава в роботі з плитами мощення — розкладка. Ви можете вибрати як різні розміри плит, так і різну їх розкладку. Наша компанія виготовляє плити мощення різних форм в залежності від побажань замовника. Загальноприйнятий стандарт плити мощення — квадратна або прямокутна форма. Але для оригінальних композицій є можливість виготовити плитки різних форм. Це дає можливість використовувати плити для створення мозаїки і орнаментів. Таке мощення може підкреслити індивідуальний смак замовника.

Наші фахівці завжди готові Вам допомогти визначитися з вибором плитки і її розкладкою.

Давайте повернемося до нашого проекту. Як можна побачити на фото, плитки «Межирічки» мають різні відтінки — цей «мікс» приносить невеликий хаос в кольорову гамму, додаючи родзинку і неординарність. При цьому кожна плитка має свій унікальний малюнок, створений природою. Як показує практика, оригінальне поєднання кольорів, довговічність у використанні, міцність цього природного каменю роблять матеріал лідером серед матеріалів для використання в декорі ландшафтів.

Яка може бути поверхню у плит мощення?

Плити мощення використовуються на вулиці для мощення тротуарних доріжок, скверів, площ, парковок. При цьому лицьова поверхня плити повинна володіти антиковзаючими властивостями.

Наша компанія пропонує кілька способів виготовлення плитки з такими властивостями:

  1. Шліфовка — після порізки гранітного блоку на плити лицьова поверхня має високу шорсткість;
  2. Термічна обробка — після порізки блоку лицьову поверхню плити термообробляють за допомогою газових пальників;
  3. Бучардування — обробка лицьової поверхні плити спеціальною голчастою голівкою на полірувальному або бучардному верстаті.

Завдяки своїм якостям, гранітна плита отримала широке поширення в будівництві і користується стійким попитом на ринку будівельних матеріалів. Компанія GRANEX спеціалізується на виготовленні різних виробів з граніту, наприклад, гранітна плитка колота, бруківка, тротуарна і облицювальна плитка і безліч інших виробів з якими Ви можете ознайомитися у нас на сайті.

Call Now Button