Головна » Стільниця: натуральний камінь Лабрадорит — Львів, 2019

Стільниця: натуральний камінь Лабрадорит — Львів, 2019

Виготовлення стільниці з натурального каменю, Лабрадориту

В 2019 році нашою компанією GRANEX було виготовлено і встановлено стільницю з українського каменя — лабрадорит у місті Львів. Насправді цей камінь не являється гранітом, але оскільки він дуже схожий по своїм природнім та фізико-механічним властивостям до гранітів, його умовно відносять до останніх.

Також вирізняється його структура — камінь не є однорідний, а має в собі великі перламутрові та зелені включення, що надає йому особливого ефекту. Часто стільниці з лабрадориту виконують для кухонь з світлими фасадами, що є ідеальним поєднанням кольорів.

Слід зауважити також, що завдяки своїй неоднорідній структурі, цей український камінь ідеально підходить для кухонних стільниць, адже на ньому не видно бруду, як на чорних гранітах або базальті.

Чому саме стільницю бажано робити з граніту?

Отже, в даному випадку, було реалізовано стільницю у Львові, в квартирі на вул. Волинській. Як видно на фотографії, гранітна стільниця ідеально вписалася в інтер’єр. Але, крім цього, слід пам’ятати, що вибір натурального каменя для сільниці на кухні – це вибір найкращого матеріалу. Граніт на стільницю – це не тільки вишуканий та красивий матеріал, а також надійний та практичний. Цей камінь не боїться вологи та високих температур, а також, на відміну від мармуру, не має додаткової обробки площини, що включає в себе епоксидні смоли. Тому поверхня гранітної стільниці на кухні не буде реагувати ні з які кислоти. Грубо кажучи, при нормальному догляді, така гранітна стільниця – вічна! Зауважимо, що багато хто думає, що такі вироби є дорогими. Але насправді це не так. Станом на осінь 2019-го року, метр погонний гранітної стільниці в середньому становить 95$ (мається на увазі комерційний курс гривні до долара).

Гранітні сільниці дорожчі ніж дешеві стільниці з МДФ, проте не кардинально, а послужать вони в десятки разів довше і краще. Не даремно існує вікова народна мудрість — «скупий платить двічі».

Як виготовляється і пакується гранітна стільниця

Монтаж стільниці з натурального лабрадориту

Чим складний і водночас цікавий даний проект гранітна стільниця – так це його реалізацією. На перший погляд, що може бути складного в прямокутній стільниці з граніту? Але не все так просто. Зверніть увагу, що отвори під мийку та газову плиту розміщені досить близько один до одного.

Граніт – міцний матеріал, але з дуже низьким коефіцієнтом згину. Тобто це не дерево, яке гнеться у всі сторони – а кожен отвір стільниці послаблює міцність виробу. Крім того довжина стільниці становить 260 см, а вага 130 кг. І такий камінь треба було підняти на другий поверх будинку, який було побудовано у Львові ще «за часів Австрії». Щоб виконати таку задачу довелося зробити ряд маніпуляцій:

  • По-перше перед виконанням отворів, лабрадорит проармували по усій довжині.

Що таке армування?

На внутрішній площині каменя, яку не буде видно, зробили прорізи, в які розмістили металеві смуги. Далі їх заробили спеціальним двокомпонентним клеєм на основі епоксидної смоли. Принцип залізобетону. Тепер усе навантаження не йде на камінь, а йде на метал.
  • Після чого вирізали усі необхідні отвори, «накатали» фаски.
  • Далі наші спеціалісти підготували спеціальне дерев’яне упакування для стільниці.
Пакування стільниці з лабрадориту
Пакування гранітної стільниці з каменю Лабрадорит

Це зробило безпечним процес транспортування та підйому на другий поверх гранітної стільниці. Адже тепер можна було нести не сам камінь, а гранітну стільницю в дерев’яному решетуванні і не боятися за цілісність лабрадориту. Дерево ще додало ваги. Загальна вага склала приблизна 150 кг. Участь у підйомі брало чотири людини. Так це все призвело до додаткових витрат, але в результаті Замовники отримали суцільну гранітну стільницю з натурального каменя розміром 260 см Х 62 см без додаткових швів.

Як часто буває, не лише в «старих» будинках, але й в новобудовах – не було кута 90 градусів між стінами. В даному випадку розбіжність між внутрішньою і зовнішньою умовними паралельними лініями гранітної стільниці становило цілих 5 см. Цей момент також було враховано нашими інженерами. Відповідно одна сторона стільниці становила 260 см, а інша 255 см. Щілини між стільницею і стіною закрили плінтусом з натурального каменя.

Отже, це далеко не проста гранітна стільниця в плані реалізації. Для таких задач потрібен досвід і кваліфікація, що Ви завжди знайдете в компанії GRANEX.

Наша компанія проводить заміри, виготовлення та встановлення гранітних стільниць на кухню, ванні кімнати, альтанки, тощо. В нас Ви знайдете широкий вибір українських гранітів, пісковик, імпортних мармурів.

Монтаж стільниці з лабрадориту

Доставка і монтаж виробів по всій Україні.

Call Now Button