Головна » Сходи і сходинки з Дідковицького граніту (Одеса, 2020)

Сходовий марш з граніту Дідковичі “Star of Ukraine”

Вартість комплекту деталей з доставкою – 178$/м²

У комплект деталей входить:
Найменування виробу Кількість, шт
Сходинки 24
Підсходинки 33
Горизонтальні елементи облицювання 21
Чобітки і плінтуси 13
Загальний обсяг матеріалу – 13.5 м2
Сходи з коричневого Дідковицького граніту

У компанії «ГРАНЕКС» Ви також можете замовити монтаж готового комплекту на об’єкті. Вартість монтажу деталей сходів становить – 277$.

Конструктивні елементи сходів з каменю

Змонтовані нами сходи мають розміри 2790×955 мм. Сходовий марш складається з 8-ми сходин, ширина яких – 328 мм. Верхня сходина має ширину – 300 мм. Такі розміри сходин є найбільш ергономічними при її експлуатації. Висота підсходинки, вертикального елементу сходів, розрахована також з дотриманням будівельних норм згідно ДБН Д.2.3-9-2000 «Сходи, ганки» і відповідає вимогам ергономіки. Висота першого і останнього підсходинка – 150 мм і 85 мм відповідно. Висота середніх підсходинок становить 95 мм.

Сходи з Дідковицького граніту (установка)
Верхня площадка сходів з граніту Дідковичі

Облицювання сходів було спроектовано таким чином, щоб їхня експлуатація була максимально комфортною і безпечною. Для цих цілей був використаний граніт торгової марки “Star of Ukraine”, який добувають на території України, поблизу села Дідковичі. Даний гранітний камінь має наступні фізико-механічні характеристики, які забезпечують міцність і довговічність сходів:

  • Щільність – 2740-2770 кг/м3,
  • Межа міцності при стисненні – 149-172 МПа,
  • Межа міцності при вигині – 35 МПа,
  • Стираність – 0.26 г/см2.

Комплект деталей сходів було встановлено за допомогою цементно-піщаного клею на попередньо підготовлену бетонну основу, оброблену адгезивною ґрунтовкою глибокого проникнення. Стики між укладеними і зафіксованими елементами були заповнені поліуретановим герметиком Sikaflex-11. Це дозволило обмежити потрапляння бруду та вологи в міжщилинний простір, і збільшити термін експлуатації сходів.

Щоб виключити можливість отримання травм при переміщенні, центральна частина сходин всіх сходів була виконана з термообробленого граніту, який має шорстку поверхню. Це дозволило поліпшити показники щеплення.

Сходи з Дідковицького граніту
Сходи з граніту Дідковичі
Ганок зі сходами з граніту Дідковичі (вид збоку)

Декоративне рішення сходів

Дідковицький граніт має червоно-коричневий відтінок в полірованому вигляді. При термообробці світлові здатності поверхні змінюються і відтінок граніту висвітлюється. Незалежно від виду обробки поверхні, сходи з граніту гармонійно поєднуються з цегляним фасадом будівлі. Сходи та горизонтальні елементи майданчика виконані з матеріалу товщиною 30 мм. Товщина чобітків, підсходинок і плитки – 20 мм.

Елементи сходів мають поліровані торці і зняті фаски в 3 мм. Все це дозволяє домогтися приємного візуального сприйняття. Стики і шви оброблені спеціальними професійними матеріалами від компанії MAPEI та поліпшують загальне враження.

Відповіді на типові запитання

Сходовий марш, облицьований за даною технологією прослужить Вам довгі десятиліття.

Call Now Button