Головна » Вхідні сходи з Токівського граніту в місті Одеса (2020)

Вхідні сходи з Токівського граніту в місті Одеса

Сходи, виготовлені з червоного граніту "Токівський"

Сходи в будинок повинні бути не тільки зручними, але і красивими. Використання сходин для облицювання з Токівського граніту повністю задовольняє дві ці вимоги. Саме з урахуванням цих двох найважливіших параметрів і було спроектовано сходи в місті Одеса. Для облицювання бетонної основи був використаний комплект деталей з граніту торгової марки Carpazi. У комплект деталей входить:

ДетальКількість
Сходинка термооброблена 2080х350х307
Підсходинка полірована 700х150х2021
Плитка термооброблена 600х300х202
Чобіток полірований 700х200х3021

Граніт Carpazi добувають на території України в селі Токівка, звідси його друга назва – Токівський граніт. Територіальне розташування кар’єра для видобутку цього матеріалу робить його не тільки відмінним матеріалом з чудовими фізико-механічними характеристиками, але і значно економічнішим, в порівнянні з імпортним гранітним каменем з такими ж характеристиками. Ця умова дозволила знизити вартість 1 м2. і домогтися наступної вигідної цінової пропозиції, а саме:

Вартість 1-го м2 цього проекту склала – 138,47 у.е.

Загальна вартість комплекту деталей без монтажу – 1576 у.е.

Загальний обсяг використаного граніту – за 11,38 м2.

Одна сходина – дві фактури граніту

У виробництві сходових маршів дуже часто використовуються гранітні плити з термообробленою поверхнею. Така поверхня має матову і шорстку на дотик фактуру. Пересуватися по східцях з таким покриттям безпечніше, ніж по гладкій, полірованій площині. Сходинки саме з такою технологічною обробкою були використані нами в цьому проекті. Підсходина і чобіток сходів були виконані з полірованого граніту. Таке поєднання різних по обробці поверхонь роблять сходи максимально ергономічними і приємними на вигляд.

Декоративні елементи сходових маршів

Сходи, облицьовані гранітним каменем, виглядають красиво і урочисто. Саме такими вони і повинні бути. Але їх можна покращити, якщо на етапі проектування приділити особливу увагу навіть найменшим деталям. До таких деталей відносяться розмір фаски і стикувальні шви на гранітних сходах. Грамотно спроектоване розташування швів на сходах допомагає поліпшити весь загальний вигляд. В даному проекті розташування швів було продиктовано довжиною підсходини. Її довжина понад 2 метри, а ширина 15 см. Довгі і одночасно вузькі деталі менш практичні у використанні. Для того, щоб виключити ймовірність відколу, усі підсходинки гранітних сходів були запроектовані з трьох частин.

Шви, утворені при монтажі гранітних деталей сходів, обробляються професійними герметиками від виробника Sikaflex-11. Для затирки використовується продукція фірми MAPEI. Таке поєднання матеріалів дає рівний, гарний, а головне міцний шов, який гармонійно виглядає з правильно підібраною відполірованою фаскою в 3 мм і полірованим торцем сходини.

Відповіді на типові запитання

Call Now Button