Головна » Вхідні сходи з Токівського граніту в місті Одеса (2020)

Вхідні сходи з Токівського граніту в місті Одеса

Сходи, виготовлені з червоного граніту "Токівський"

Сходи в будинок повинні бути не тільки зручними, але і красивими. Використання сходин для облицювання з Токівського граніту повністю задовольняє дві ці вимоги. Саме з урахуванням цих двох найважливіших параметрів і було спроектовано сходи в місті Одеса. Для облицювання бетонної основи був використаний комплект деталей з граніту торгової марки Carpazi. У комплект деталей входить:

ДетальКількість
Сходинка 2080х350х307
Підсходинка 700х150х2021
Плитка 600х300х202
Чобіток 700х200х3021

Граніт Carpazi добувають на території України в селі Токівка, звідси його друга назва – Токівський граніт. Територіальне розташування кар’єра для видобутку цього мінералу робить його не тільки відмінним матеріалом з чудовими фізико-механічними характеристиками, але і дуже економічним у використанні. Ця умова дозволила знизити ціну за 1 м2 і домогтися наступної вигідної пропозиції:

Вартість 1-го м2 цього проекту склала – 3560 грн.

Загальна вартість комплекту деталей без монтажу – 40460 грн.

Загальний обсяг використаного граніту – за 11,38 м2.

Один камінь – дві фактури

У виробництві сходових маршів дуже часто використовуються термооброблені плити. Виріб з такою поверхнею має матову і шорстку на дотик фактуру. Пересуватися по східцях з таким покриттям безпечніше, ніж по гладкій, полірованій площині. Після термообробки колір мінералу стає більш білястий. Контраст фактур, що виникає при застосуванні різних технологічних процесів обробки цього каменю – це хороший декоративний прийом.

Граніт саме з такими показниками був використаний нами в цьому проекті сходового маршу. Проступи були виконані термообробленими, а підсходини і чобіток спроектовані глянцевими.

Декоративні елементи сходових маршів

Шви і фаски – важливі декоративні деталі виробу, які вкрай необхідно враховувати на етапі формування проекту. Їх розташування допомагає поліпшити весь загальний вигляд. У цій роботі розташування швів було продиктовано довжиною підсходини. Її довжина більше 2 метрів, а ширина 15 см.вироби з такими параметрами менш практичні у використанні. Для того, щоб виключити ймовірність відколу, вся підсходинка була спроектована з трьох частин.

Всі стики, утворені при монтажі, були оброблені професійними герметиками від виробника Sikaflex-11. Для затирання використовувалася продукція фірми MAPEI. Все це дає рівний, красивий, а головне міцний шов, який гармонійно виглядає з правильно підібраними полірованими торцями і фаскою в 3 мм.

Відповіді на типові запитання

Call Now Button