Головна » Сходи з мармуру “Crema Nova” в інтер’єрі приватного будинку — Одеса, 2014

Турецький мармур “Crema Nova” в інтер’єрі приватного будинку

Світло-бежевий мармур «Crema Nova» – це міцна і надійна гірська порода. За допомогою даного матеріалу вдалося реалізувати унікальне і дуже цікаве завдання з декорування сходів в місті Одеса.

Для реалізації проекту було розроблено комплект швидкомонтованих деталей, який включав в себе сходинки, підсходинки, фігурні чобітки і плити для покриття проміжної площадки.

ДетальКількість
Сходина-С1 1000х350х3019
Підсходина-П1 970х150х2019
Плити площадки-Пп2 1230х680х204
Чобіток-Са1 350х240х2019

Загальний обсяг робіт склав – 13,5 кв. м. Вартість 1 кв. м – 5650 грн (181 €).

Альтернативним варіантом може бути застосування іншого мінералу. Наприклад, Софіївського граніту від торгової марки «Skifiya Gold», видобуток якого організовано на території України. Використання місцевих ресурсів дає можливість значно знизити собівартість продукції. Ціна такого комплекту складе 3590 грн за 1 кв. м. Ця пропозиція підійде тим, хто любить відмінну якість за доступними цінами.

Оздоблення мармуром – надійність, перевірена часом

Несуча конструкція реалізованого проекту була виконана із залізобетону. В якості оздоблювального матеріалу був використаний камінь з Турецьких родовищ, який зробив її головним центром уваги всього будинку.

При укладанні сходин з мармуру застосовувалася високоякісна продукція від кращих виробників. На початковому етапі роботи майстра компанії обробили підставу сходового маршу адгезивною ґрунтівкою глибокого проникнення. Для кріплення гірської породи до бетону застосовували цементно-полімерний клей. Освічені стики між елементами були заповнені затіркою MAPEI.

Вузол мармурових сходів Crema Nova

Світлі мармурові відтінки в інтер’єрі

Правильно підібрана колірна гамма – це дуже важливий і відповідальний момент, адже від цього вибору залежить загальний естетичний вигляд вашого інтер’єру.

Застосування м’якого і теплого відтінку сходин допомогло створити дуже затишну і по-справжньому домашню атмосферу.

Торці проступів були фрезеровані радіусною фаскою «А» і відполіровані. Така обробка країв дає м’яке і плавне переломлення падаючого світла від глянсової поверхні. Лицьова площина підсходинки і чобітків також полірована. Декоративний чобіток має оброблений край в 1 мм, і повторює кут сходового маршу. Сходинки були виготовлені товщиною 30 мм. Підсходинка, декоративний чобіток і плитка мають товщину – 20 мм. Центральна частина майданчика була виконана з технологічним отвором для труби. Отвір фрезерувався на спеціальному обладнанні, що дозволило уникнути непотрібних додаткових стикувальних швів.

Креслення проступу мармурових сходів Crema Nova
Креслення чобітка мармурових сходів Crema Nova

Відповіді на типові запитання

Call Now Button