Головна » Стільниця: граніт Star of Ukraine — Одеса, 2016 рік

Стільниця з граніту «Star of Ukraine»

Стільниця: граніт Star of Ukraine

Даний проект був виконаний з Дідковицького граніту. Якщо Ви шукаєте стільницю іншого кольору, відвідайте наш каталог гранітів, де Ви знайдете текстуру на будь-який смак.

Основне завдання гранітного плінтуса — захист стін від забруднення під час вологого прибирання кухні. На видимих гранях плінтус оброблений фаскою виду B. Приклади різних фасок Ви можете подивитися на нашому сайті. У кутах стін деталі плінтуса стикуються під кутом 45 градусів, що дозволяє досягти ефекту цілісності всієї конструкції, створюється відчуття, що плінтус виготовлений з гранітного моноліту.

Для чого потрібен декоративний плінтус

Стільниця: граніт Star of Ukraine

Зверніть увагу, що в зоні варильної поверхні встановлений декоративний фігурний плінтус. Гранітний плінтус несе в собі не тільки декоративну функцію, але і функціональне призначення — захист стіни від забруднення під час приготування їжі. Така деталь надає приміщенню кухні свою вишуканість, але при цьому враховано питання зручності експлуатації — легкість миття і догляду.

Стільниця: граніт Star of Ukraine

Фаски — декорування і практична користь

Стільниця гранітна Star of Ukraine

Кут округлений (радіус округлення дорівнює 2 см). Це необхідно для запобігання травматизму під час експлуатації.

Стільниця з граніту Star of Ukraine

Виступаючі грані гранітної стільниці оброблені (фаска H). Вид фаски може бути абсолютно будь-який, безліч варіантів представлені у нас на сайті.

Інші наші роботи:

Call Now Button