Головна » Стільниця з граніту Skifiya Gold (Одеса, 2017)

Стільниця з жовтого граніту Skifiya Gold

Стільниця з жовтого граніту (кухонна)
Вартість квадратного метра такої стільниці становить 4060 грн

Про виняткові якості граніту люди знають не з чуток. Цей камінь давно вже зарекомендував себе як міцний, довговічний матеріал, якому не страшні ні плин часу, ні пошкодження. Тому не дивно, що даний камінь знайшов широке застосування у виробництві облицювальних матеріалів і інших виробів. Одним з таких є гранітна стільниця.

Гранітні стільниці замовляються найчастіше для обладнання кухонних інтер’єрів. Це логічно, адже властивості граніту повністю відповідають експлуатаційним вимогам кухонних поверхонь.

Плюси і мінуси стільниць з граніту

Гранітна стільниця для кухні жовтого кольору

Якщо Ви вирішили замовити стільницю з натурального каменю для кухні — то без сумнівів, ви робите одну з кращих покупок. Адже гранітна стільниця має цілу низку корисних характеристик, а саме:

  • невисоке водопоглинання;
  • міцність;
  • жаростійкість;
  • стійкість до побутової та харчової хімії;
  • стійкість до абразивів;
  • стійкість до жиру, і подібному.

І багато людей розуміють, що при покупці гранітної стільниці на кухню, вони отримують не просто стильний, красивий аксесуар, але при цьому ще й практичну, надійну, “не вбиваєму” поверхню, яку не так просто подряпати, забруднити або пошкодити. Вартість стільниць з натурального Українського граніту порівнянна з вартістю стільниць з натурального дерева. При цьому гранітні стільниці служать дуже довгі роки, і є чи не найбільш довговічними поверхнями в Вашому домі. Тому покупка того варта!

Монтаж стільниці з граніту

Монтаж гранітної стільниці

В травні 2017 року наша компанія виготовила і встановила стільницю в Одесі, в селищі “Дайберг”. При виготовленні стільниці використовувався Софіївський граніт «Skifiya Gold». При виконанні даного проекту, ми зіткнулися з необхідністю комплексного вирішення низки завдань, поставлених перед нами тех. завданням — дизайн-проектом кухні. Першочерговим завданням було рішення вузла примикання підвіконня до стільниці, так як вікно вище рівня стільниці, стало неможливо виконати підвіконня і стільницю в єдиному модулі. Різниця висот між виробами поставила перед нами нове завдання, а саме необхідність приховати відстань по висоті від верху стільниці до підвіконня.

Для уникнення можливого потрапляння вологи від кухонного миття на стіну і дерев’яні елементи несучих конструкцій кухні, нами було запропоновано виконання цього простору з граніту тієї ж марки (Skifiya Gold), але в товщині 20 мм, щоб мінімально зайняти частину робочого простору кухонної стільниці. На етапі цього рішення, нами було запропоновано використовувати цей же граніт для декорування робочої стіни кухонної поверхні, для органічного поєднання попереднього рішення із загальною композицією дизайн-проекту кухні.

Прямі кути примикання робочої стіни кухні не відповідали загальній композиції дизайн-проекту кухні в стилі «прованс» і потребували додаткового елемент декору. Рішення форми декору було продиктовано загальним стилем кухні, а також лаконічним рішення фасок кромки кухні. Окрему увагу було приділено примиканню деталей одна до одної. На стиках каменю були оброблені мікрокромки, для візуального поділу площин.

Кінцевий результат виправдав всі очікування. Ви можете переконатися самі глянувши на фото.

Стільниця і підвіконня з Софіївського граніту
Стільниця з фартухом з Софіївського граніту

Ознайомитися з більшою кількістю представлених нами об’єктів можна в розділі «Наші роботи».

Також крім стільниць наша компанія проводить виготовлення у установку:

Перегляньте список всіх виробів з натурального каменю в нашому каталозі.

Якщо Вас зацікавила покупка гранітної стільниці, звертайтеся до наших менеджерів проектів: Одесса: (067) 31-31-346; (050) 37-02-225; Киев: (067) 340-86-56; Львов: (097) 907-31-49; (095) 500-69-01; (032) 232-94-69.

Виїзд фахівця на об’єкт в межах міста Одеси, Києва та Львова — безкоштовно.

Інші наші роботи

Call Now Button